Kilolu insanlara ön yargınız var mı?

Kilolu insanlara ön yargınız var mı?

0|0
37|62

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir ön yargı bir sürü arkadaşım var kilolu çok neşeli hepsi de.

İnsanların vücutları yerine gözlerine bakan bir adamım.

Kilolu olması demek her zaman öyle olacağı anlamına gelmez. Gece yemek yemeyeceksin biraz da yemek porsiyonlarını azalttığında kilo vermeye başlarsınız.

Size kişsel bir tavsiye hiç bişey yapmanıza gerek yok yoğurt suyu için her gece yatmadan önce bu metobolizmanızı hızlandırır. Ama içilecek yogurt'un suyu dogal olması gerekiyor.

Yani evde hazırlanmış bir yoğurt olması gerekli. Ayrıca eczaneden alacanız probiyotik mayası ile de o yoğurdu mayalarsanız markette satılan yoğurtlardan enaz 10 kat daha etkili bir yoğurt yemiş olursunuz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne olursa olsun toplumda kilolular için yapılmış belirli klişe espriler ve anlayışlar var. Maalesef ön yargılarımızı yıkamayan bir toplumumuz. Ama önemli olan iç diyemeyeceğim çünkü değil hiç kimse için değil. Fakat benim için insansa önemli değil artık bunları ön planda tutuyorum.**

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• hiç kimsenin bir başkasına sebep ne olursa olsun ön yargılı davranma hakkı yoktur. her insana saygı göstermek zorundayız

0|0
    0|0
  • Zayiflayin kilo verim diyet spor yapin

0|0
    0|0
  • Asla!

0|0
    0|0
  • Gariptir genelde arkadaşlarım kilolu :D

0|0
    0|0
  • Aslında ön-yargıyı kendileri yapıyor. Yoksa bunun çalışması bile yapıldı kilolu erkek-güzel kız gayette yürüyor. Ama sağlık için spor yapmalı insan. Kilolu olabilir belki hastalığı vardır.

0|0
    0|0
  • ımm biraz var sanki yani sevgili anlamında çünkü taşıyabilecegim bir kızla birlikte olmak isterim :D

0|0
    0|0
  • Vallahi ben ne yalan söyleyeyim 20 yaşına kadar geldim oldum sırf bu yaşıma kadar sevgilimin de arkadaşımın da olmamasının nedeni kilolu olmam. Çünkü çekiniyorum abi, bu kız bana niye baksın ki işte. Bu çok tatlı bir kız ama bana bakmaz diyerek sanırım bekar ve bakir göç edecem. 😏

0|0
    0|0
  • Var arkadasim var. Anasindan 80 kilo dogmadi o. Ben o kadar yiyip yiyip kilo alamiyorum. Bir zahmet zayif kalsinlar

0|0
    0|0
  • Evet var şu yönde ama ( kimi insanlar kendilerine dur diyemiyorlar bu da benim gözümde irade yetersizliği ) bu arada hastalık şeklinde istemeden olanlar meclisten dışarda

0|0
    0|0
  • On yargım yok

0|0
    0|0
  • Önyargıdan Kastımız Nedir Kötü bir insan diye bir algı oluşmaz Çok ıyı dost da oalbılırız Ama kız arkadaşım olucaksa Asla ıstemem

0|0
    0|0
  • benim var büyük bir cogunlugunun diger insanlara göre daha sempatik ve pozitif insanlar oldguklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yok ama kilo versinler

0|0
    0|0
  • Evet siskolarla iyi arkadas olurum ama hic sevmem

0|0
    0|0
  • Ön yargım yok. Onlar da insan. Sadece hoşlanmıyorum çünkü güzel gelmiyolar.

0|0
    0|0
  • okadar şişkoyum ki ön neresi yan neresi bilmiyorum
    nasıl yargım olsun

0|0
    0|0
  • Yok tabiki de, yanlış anlamamaları için ise hatta fit ve manken gibi denilen kızların yanında onlarla konuşmaya çalışırım ilk 👍👍👍

0|0
    0|0
  • Yooo

0|0
    0|0
  • asla olmaz

0|0
    0|0
  • Varr

0|0
    0|0
  • Kılo vermeyi akıl etsinler bir zahmet

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • ön yargı değilde ben begenmıyorum ya. balık etlı filan sevmıyorum. bırde mılletımız evlenınce ıyıce kendı saldıgı ıcın balık etlı olur hayvan gıbı bırsey. pek sevmıyorum.

0|0
    0|0
  • benim yok

0|0
    0|0
  • neden olsunkı ya onlar ınsan degılmı ne farkımız var belkı kılo yonunden onlardan farklısınız veya farklıyız belkıde sızden daha iyi yürekliler kılolu olmaları onlara on yargı ıle bakmamızı soylemıyo

0|0
    0|0
  • Var maalesef

0|0
    0|0
  • kac kılo ve boy kac mesela?

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • bazı bazı oluyor

0|0
    0|0
  • Neden bir ön yargım olsun ki.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 36

• Yok. Ama zayıflamalılar. Ben kilolarımla mutluyum diyenleri yadırgıyorum açıkçası.

1|0
    0|0
  • Hayir, herkes kilo alabilir

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyor Kİ: var. daha tatlı oluyolar :D <3

0|1
    0|0
  • Yok hayır

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin ele gelmeli ben balıketli severim :D no önyargı yaşasın tombik memeler şaka bir yana cidden yok

0|0
    0|0
  • Hayir da o kilolu halleriyla tayt giyiyorlar oralarini buralarini aciyorlar o nedir ya nesin sen nerden geliyor bu özgüven

1|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Yok tabiki

0|0
    0|0
  • Hayir bende kilulu sayilirim zaten.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Yooo niye olsun kendi hayatlarını ya istediğini giy, ya da istediklerini ye, ya da soyle dıyımmm bazı kişilere ya çok ye seni secsinlerrr, ya da az ye kendin seç. Ne yazıklı çoğu kişi bu. Ama benim fikrim kalbi, kalbiii gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • Ya simdi bende gorunce icimden 'aaa cok sisko' diyorum ama kesinlikle onu diger arkadaslarimdan farkli tutmuyorum veya bunu yuzune vurmuyorum

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • yok ama kilolu bir sevgili istemem

0|0
    0|0
  • Mutsuz olduklarina eminim

0|0
    0|0
  • Önyargım yok fakat eşimin kilolu olmasını istemem

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır yok.

0|0
    0|0
  • İnsanlara karşı ön yargılı değilim.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • yok tatlis
    herkes şişman olsun diyorum hatta,)

0|0
    0|0
  • hayır tabi ki

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Evet onları daha samimi ve sıcakkanlı buluyorum. Bu da bir önyargı herhalde:)

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • fiiziği düzgün insanlar, fiziği düzgün insanlarla birlikte olmalı bence

0|0
    0|0
  • yok tabiki

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam