Sizcede erkekler evliliğe kendine bakici bulmak gibi bakmiyor mu?

Kucuklukten beri arkalarini anneleri topluyor ev yemek temizlik olsun hepsi anneden. bekarlik hayati baslayincada bas edemiyorlar evde sicak yemegimi yapan olsun kapimi acan olsun utumu yapan olsun cogu boyle bu biraz evlilikten cok kendine bakici temizlikci tutmak gibi bisey sonra cocuk oluyor ve evlilik siradan sıkıcı bisey oluyor sizcede oyle degil mi?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Annem ev hanimi. Egitim hayatim boyunca yemektir utudur yardim etti. Ancak hastalik durumlarinda hep devreye ben girdim. Bir saglik durumundan oturu 5 ay yatmak zorunda kaldi. Evin her seyini ben çekip cevirdim. Hem finallerime calistim hem anneme baktim hem yemek utu camasir. Asla hovarda vicdansiz olmadim. Orada burada gezip eve yemek yemeye giyinmeye gelmedim. Benim icin anne cok kutsaldır. Asla dedigin sekilde bir hayatim olmadi. Kadin olmak ve emek vermek nedir bilirim. Evliligi de asla hizmet icin yapmam. Ikimiz de çalışacağız ama esim gelip yemektir camasirdir hepsini o yapacak ben de vicdansizca oturacagim oyle mi? Bu karakterime ters. Fazla uzun oldu ama özeti bu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bakıcı?
    Temizlikçi?
    Pardon da sen hangi dünyada yaşıyorsun?
    Çalışmayıp öğlene kadar yatan kadınlar bile temizlik yapmıyor, temizlikçi tutuyor.. Yemek desen bir halt bilmezler.. Çocuk istemezler, doğursalar bile ya yaşlılara baktırırlar ya da kreşe falan verirler.. Yani öyle senin sandığın gibi her işi yapan kadın pek yok.. Hepsi tembel ve beceriksiz.. Hepsi prenses gibi bakılmak istiyor..

0|0
    0|0
  • sen üzülme ben sana 2 hizmetçi tutarım:DDDDDD

1|0
    0|0
  • 10 yıldır yalnız yaşıyorum. çamaşırı bulaşığı yok temizliği kılı tüğü.. bu sebeple evlenicem kişiyle anlaşma yapıcam, şu senin yukarıda bahsettiklerini 1 sene bana uygulasın bunca yıldan sonra beni 1 sene şımartsın sonra söz herşeye bende yardım edicem

0|0
    0|0
  • Haklisin.

0|0
    0|0
  • ben bu görüşde değilim ben bugün bile ev işlerinde anneme yardım eden biriyim evlendiğim zaman eşimle beraber temizlik yemek ütü yapabilirim bunlar zor şey değil.. bnce hayat müşterekdir ben dagınık biri değilim dağıtmamda evlenirsem beni alacak kızın şanslı olduğuna inanıyorum çok mutlu bir evliliğim olabilir hersey güzel olabilir. tabiki hayatımın aşkını bulursam...

0|0
    0|0
  • Evet. Bazıları oyleler.

0|0
    0|0
  • Evet tabi neden olacak başka

0|0
    0|0
  • sen evlenme bacım

0|0
    0|0
  • Şahsım açısından çatır çatır çürütülebilir bir genelleme ama evlenmeyeceğim için sorun yok rahatım

0|0
    0|0
    • Hepsi ayni yazmadim zaten cogu yazdim herkes buradaki kadar temizse disardaki hovardalar kim merak ediyorum cidden

• Burada ki herkeste iyi değil. işte yerse pazarına sürüyorlar kendilerini

• Evet var öyle hödükler

0|0
    0|0
  • olay bu zaten, kadınlar da hizmetçi olmak için yanıp tutuşuyor. ben hep karşı çıkarım bu duruma.

0|0
    0|0
  • Napalım peki sen söyle

0|0
    0|0
  • Ben 5 senedir kendime bakıyorum yemk de yapıyorum evde temizliyorm temizliğe pek ii olmasanda çok şükür halime 15 çeşit yemk biliyorum elbiseyi makine yıkıyor.

0|0
    0|0
  • tabi öyle bakçaklar git evinin kadını ol :D dfdf

0|0
    0|0
  • Hayır. Zaten evde ben yapıyorum her şeyi :/

0|0
    0|0
  • alakası yok bence...

0|0
    0|0
  • tam tersine kadınlar sponlar arıyor gibi bakıyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Günümüz modern erkeğin artık bu tür ufak tefek gündelik işlerle baş edebilmesi için bir kadına ihtiyacı yok. Yemeklerin ambalajında idiyotlara anlatır gibi anlatmışlar nasıl hazırlanması gerektiğini. Mobilyalardan tut dekor malzemeleri boyalar vs yıkanabilir, leke pis koku vs absorbe etmeyen malzemelerden yapılıyor. Temizlik ürünleri istemediğin kadar. Perde dersen o da yok jaluzi var. Kilim falan da kalktı ki kalkmasa bile bir vileda yapamayan erkek hiç yaşamasın daha iyi.
    Yani altı üstü karnın doyacak, elektrikli süpürgeyi açıp bulaşıkları makinaya dizeceksin, çamaşırları kurutmaya atacaksın hepsi bu... Kısacası kadınlara kadınların sandığı kadar ihtiyaçları yok.
    Kaldı ki günümüzde bir çok kadın bazı erkelerden daha pasaklı ve düzensiz. Evlenmek için tek neden çocuk onun haricinde akıl karı bir iş değil. Dır dır da yok. Biraz kafası çalışanlar zaten kolay kolay evlenmiyor dikkat ettiysen. Bu dediklerin eskide kaldı.

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri evet

0|0
    0|0
  • erkekten erkeğe de değişir şimdi. öyleleri de vardı böyleleri de vardır

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...