Asosyal bir kişiliğim var bunu nasıl aşabilirim yani nasıl sosyal olabilirim. ?

Yorumlarınızı alayım.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle insanlarla konusmaya basla bugun bir kisi yarin iki kisi diye konus kaynas arkadaslarinla. Onlarla konustukca kendini daha iyi ifade etmeye calis zaten her konustugun kisiyle kendini ifade edebilme oranini artirirsin. Sonra zaten ortama karismis olursun cevren genisler

0|1
    0|0
    • Konuştuğum insanlar bana samimiyetsiz geliyorsa peki? çabuk pes eden bir yapım var bundan kurtulsam işte uğraşmak gelmiyor üşengeçlik diye birşey var kurtulsam :))

• Konustugun kisiye de bagli. Her samimiyetsizle konusmayi birakirsan bu ozelligini yenemezsin:) o zaman is zorlasir. Olmadi bu sitede arkadaslik kur kendini iyi ifade et buralarda iyi niyetli kisiler elbet bulursun. Daha sonra acilirsin cevrende de elbet vardir

• İyi kişiler var mı ben bile bilmiyorum iyi biri olduğun belli :)

Kızlar Ne Diyor 2

• çevreye karış

0|1
    0|0
    • karışırım karışmasına samimiyetsiz geliyor bana ikizler burcuyum bu arada.

• Bak aynı senin gibi bir çocuk vardı bizim sınıfta, çocuk birkaç aya tüm okulu tanır vaziyete geldi. Önce kendini sanalda geliştir sonra reelde. Çok kişi tanımays başlarsın zaten

0|0
    0|0
    • Ben zaten kendimi geliştirdim sorun karşımdaki bazı malların benimle konuşmaması mesela sanal alemde selam diye yazıyorsun görüldü bırakıyorlar okulda bir merhaba diyorsun tersliyorlar çabuk pes eden bir yapım var zaten bu şekilde böyle oldukça uğraşasında gelmiyor :)

• Rica ederim. Bence sen onları takma

• Takan kim zaten egoları tavan yapmış salakların. :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaa hic sorma. bende bir aralar bu web isleriyle ugrasirken oyle oldum. ama ne yapip ne atcen O güzel kardeşim pc nin başından kalkacan arkadas. yoksa olmaz

0|0
    0|0
  • aşarsan bana söyle karşim benimmmm

0|0
    0|0
    • Çevremdeki kızlar bana samimiyetsiz gelmeseler sana çözümü anlatırdım.

• Aynı ben kardes

0|0
    0|0
    • Hiç sorma salak salak insanlarla takılmayı sevmiyorum ondan böyleyim.

• Kendini yüksekten görüyor demekki dediğine göre gıcık olmana gerek yok her insan etten kemikten yaratılma bunu bil yani :)

• Yahu Biliyorum da bir cafede gidip yek başıma ne yapacam ki

Yükleniyor...