Okul dışındaki kavgalar idareyi ve disiplin kurulunu ilgilendirir mi? Sınıftan birinin boynuna tasma taktım?

Sınıfta devamlı benimle uğraşan ve sinirlerimi bozan bir çocuk vardı karı gibi bir tip olduğundan olay çıkmasın diye bu zamana kadar sustum fakat en sonunda eve giderken aldığım tasmayı boynuna taktım yemin ediyorumki yaptım bunu ve yerde sürükledim, sonrasında o tasmayla Allah ne verdiyse elimden geldiğince heryerine geçirdim, bir erkeği bunları yapmak her ne kadar imkansız gibi görünsede benden bayağı kısa ve benden daha zayıf olduğundan zorlanmadım en sonunda baktığımda burnu kanıyordu sadece, müdüre gideceğini söyledi yarın, okulu ilgilendirir mi?

0|0
7|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hahahah süpersin lan :D umarım başına bir şey gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet ilgilendirir.. bu durum akran zorbaligina giriyor.. bir şahit olursa disipline gitme ihtimali yüksek ayrıca rehberlik servisi ile gorusmeniz gerekiyor özellikle akran zorbaligina maruz kalan arkadaşın.. arkadasina çok zarar verdiysen hakkında suç duyurusunda bulunabilir... önce ailenize haber verilecek ve disiplin kurulu toplanacak.. sonra karar verilir

0|0
    0|0
  • aynı sınıfta olduğunuz için olabilir

0|0
    0|0
  • Hemde nasil ilgilendirir

0|0
    0|0
  • Hahah tasma fikri nerden geldi aklina :D gözümün önüne getirdimde komik baya. Ayrıca sana naptida bu kadar kışkırttı alay mı etti

0|0
    0|0
  • Okula bağlı

0|0
    0|0
  • ilgilendirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...