Hiç beklemedigin bir anda beklemedigin bir kişiden haksızlıga ugramak?

14 senedir aynı mahallese yasadıgım bir arkadasım var benim derslerim ondan daha iyi oldugu için arada konu anlatmaya gidiyordum ( ki aramız bozulmasın diye yoksa cok zenginler özel ders alabilir yani ) neyse bir keresinde gelemem dedim aramız bozuldu... Bu arada ben dısarıda oynarken babası sen namuslusun oglum diğerleri gibi degilsin flan demişti. Aradan bir süre gecti arkadasın kardesi dalga gecmeye basladı küfür etti flan bende tabi vurdum birazcık... Ama kardesi herkese karısıyor laftan da anlamıyor neyse bir keredaha karışmıştı ben bişey demedim aldım elinden tutarak evlerine annesine olayı anlatırken. Babası ordan bagırmaya basladı s*ktır gıt lan sen namuzsuzsun flan diyip üstüme atılmaya calıstı esi zor tuttu adamı. Bende tamam dedim bidaha karısırsa bişey yapmıcam direkt gelcem size solucem flan dedim. Baktım adam laftan anlamıyo hadi lan yürü git evine serefsiz gelmıyım oraya flan demeye basladı. Simdi ben ne yapıyım adam daha 5 gün once sen iyisin namuslusun flan dedi simdide küfür flan ediyo nerdeyse dövcekti bende olay büyümesin diye gittim tabi. Sizce ne yapmalıyım? Cocugun abisiyle flan konuşmayı flan bırakıyommı ama aynı mahalledeyiz eninde sonunda disarda top oynucaz yani ne yapmalıyım lütfen fikrinizi söyleyin

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bırak o ibneleri. Kimseninde aklına göre gitme. Onlar kim ki sana şekl verecek? Namuslu dediler diye namuslu mu oldun veya tam tersi? Bana bunu yapan birini o saatten sonra şeyime takmam

0|1
    0|0
    • Zaten adam babamla anlasamıodu. Hiç öyle birisi oldugu sanmıodum ama tam yavsakmış. Bundan sonra dedigin gibi kardeş s*kimde degiller ailecek. işleri düsünce eninde sonunda gelır o yavsaklar ama kırılan kalb ne kadar yapıştırsanda kırılmıstır. Fikrin için teşekkürler

• öyle orusğu çocuklarına yapılacak en güzel şey belli. Uzak dur temkinli ol. Yüz verme

Yükleniyor...