Ya okulda erkeklerle arkadaş (kanka gibi) ama onlar benle olmak istemiyor ben onlarla iyi olmak hatta kanka kardeş gibi olmak istiyorum ama onlar bana konuşmama bile şans vermiyorlar neyapabilirim kafama takmiyim diyorum ama olmuyo sinifta iki tane Kanmam var (daha fazla ama...) onlar bu x erkekleriyle çok iyi kankalar bende çok kiskaniyorum çünkü tenefüste top oynuyorlar konuşuyorlar hem de gözünün önünde çok kiskaniyorum ama nazil kidkanmazsinki insan bakiyo çok güzel oynuyorlar ama seni aralarına almiyosun hem de onlara sand verdiyin halde sonra eve gelirken kendi kendime konuşuyorum neden beni istemiyorlar diye sonrada eve gidip ağliyorum ve çok üzülüyorum okullarda kapaniyo bana bir öneriniz var mi ne yappabilirim nadil kanla olabilirim ya da onlar benle neden kanla olmuyolar yaza iyi gitmek istiyorum sevdikleri ile yorum ve önerilerinizi bekliyorum (lütfen yardimci olun okulda içim içimi yiyor) öptüm<33

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Okulun civisi mi cikti sadece 2 kisiden ilgi bekliyosun sen de kafa yapina uygun kisilerle arkadaslik et olur biter

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten kanka olmaz 😊

0|0
    0|0
    • Bence öyle dusunme bir aralar bende kendi kendime öyle doyodum amaaan boşver takma katana diyodum ama olmuyor gözümün onunde egleniyolar

• Kendine sey taktır.. bizden ol.. eyvallah kardesim falan boyle konus tokalas falan.. birde futbol oyna ogren biraz ama once sana guzel pipi lazm..

0|0
    0|0
    • Ya ne kadar fesatsin sen tak onu bir kere hem size birşey soruyorum

• Aşik deilim cunku bunu 1kisi yapmiyo 4-5kisi

• Sende sıkıntı var itici geliyosun demekki..

• derdiniz erkek olmuş her soruda erkekler

0|0
    0|0
    • Ya ben onu demiyorum ben onlari her seferinde görüyorum ve kendimi yalniz hissediyorum sen hissetmezmiydin bende sizden yardim istiyorum lütfennn

• Çok uzun yazmissin😄

0|0
    0|0
  • Sen bayan değilmisin mecburmusun erkek kanka yapmaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...