Türkler olarak çirkin miyiz ne?

Türkler olarak neden hiç düşündünüz mü, Türk kökenli manken, oyuncu vs yok. Hepsi ya Boşnak muhaciri Slav ya Laz ya Çerkez ya da Kürt. İzmir zamanında Yunan işgaline uğramış ve sırf az bir şey Yunanlık olduğu için gerçekten İç Anadolu kızlarından güzeller. Anadolu'da yaşayan etnik Türk insanlar olarak ülke ortalamasını düşürüyoruz. Sizce bunun sebebi ne?

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Çirkiniz işte başka açıklaması yok 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Sen kendini çirkin görüyor olabilirsin, ben kendimi öyle görmüyorum. Güzel Türklerde var.

2|0
    0|0
  • Ortalamayı düşürmüyorum ben :D

0|1
    0|0
  • Göreceli kavram aslında hani kendimize çirkin gelebiliyor olabiliriz hani güzel birisi bana gore sari sacli mavi ya da yesil gozlu olmali hani bunun nedenide etrafta yok bu gorunuste kisi acikcasi Turkiye'de bu konuya onem vermiyor bir guzellik yarismasini bile adamlar elidora verdi anlatabilmisimdir umarim

0|0
    0|0
  • Yok canim cok guzelizz masallahhj 😂😂

0|0
    0|0
  • Biz Bulgaristan kokenliyiz guzellik var ama Turk milleti bence cok guzel ben cok seviyorum Turk milletini iyi ki bu vatandayim

0|0
    0|0
    • Slavlik olduğu için güzelsin. Sen iç anadoluya gel de goreyim bir . Yüz olarak iyiyim ama boyum 1.78 ve bacaklarım kısa ordan kaybediyorum.

• Olsun ya guzelik onemli degil insanlik onemli ben insanin kalbinin guzelligini seviyorum

• Yapma abla be. Kimse kimseye karakterinden ötürü ilk goruste aşık olmaz.

• Yüz ve ten olarak çirkin değilsiniz ama vücut hatları, kıvrımları yani kısacası fizik çok yok bel inceliği yok bunlar sporla olan şeyler demeyin genetik bunlar Zencilerde olduğu gibi kalça ve bel yok ☺️😡💃🏼

0|0
    0|0
    • Aynen. Benim yüzüm iyi. Ama fizik yok 1.78im avrupada kısacık kalıyorum. bir de bacaklarım kısa. Fiziken tek iyi yanım metabolizmam hızlı, çok kolay kas yapıyorum. Ama proporsiyon olmayınca kasın bir anlamı yok ki.

• Yo sarisinlar çiğ değil bence. Biz fazla pismisiz)) Bence en iyisi beyaz tenli siyah saçlı esmer olmak. Ne sarisinlar gibi güneşte yanmiyorlar ne de köyü tenliler.

• Yani işye çok beyaz olmasın çok koyuda olmasın ama parlak koyu çok seksii

• Yo güzeliz

0|1
    0|0
  • Kendi adiniza konuşun

0|0
    0|0
  • Benim anne tarafi ic anadolulu sarisin renkli gözlüler ve guzeller hicte cirkin degiller.

0|0
    0|0
  • Bizi teğet grçmişler

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Ben memnunum kendimden :)

0|0
    0|0
  • yüz güzel de boy yok insanlarda. Ayrıca havasından mıdır nedir bilmiyorum ama ailemin hepsi yurtdışı doğumlu renkli gözlü ben ve kardeşim burada doğduk kahve gözlüyüz şans işte :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fiziki olarak bilmiyorum ama son dönemlerde çok bozulmaya başladık be. Arıyorum komşusunun halini hatrını, eksiğini soran yüzünden tebessüm eksik olmayan, iyilik peşinde koşan insanları. Kalbi tertemiz olan ve masum düşüncelere sahip insanları. Hatırlıyorum ben babaannemin bir avuç ağaçtan kopardığı meyveyi bize sunduğu mutluluğu, tanımadığım bir insanın yardım elini çocukken düştüğümde. Her neyse özür dilerim konu dışına çıktığım için.

0|0
    0|0
  • Çirkinlik değil de bakımsızlık diyelim. Akdeniz toplumları birbirine benzer. İspanyolu, İtalyanı, Yunanı, Türkü... çok büyük bir fark göremezsin görünüş açısından. Ancak, bu diğerleri kkendilerine bakarlar. Hem kadın hem de erkek, fark etmez. Bizde de kızlar bıyıklı, adamlar tek kaş.

0|0
    0|0
    • Bakım da bir yere kadar kardeş. Sen git bir Almanya'ya, İskandinavya'ya adamların yoldan geçen kadınları erkekleri bizdeki mankenlerden uzun, düzgün fizikli. Yüz güzelliği de var adamlarda acaba Hitler haklı mıydı diye düşünüyor insan.

• Almanya'ya da gittim, İskandinavya'ya da. Boy olarak haklısın. Ona bir şey diyemem, fakat o kadar boylu poslu olmalarına sebep yok. Senin de yazdığın gibi, Boşnaklar da güzel oluyor ki hiç de uzun değiller.

• Soyuna kürt karışmıştır yoksa Türkler asil bir millettir, asil olan çirkin olamaz.

1|0
    0|0
  • Kapalı toplum yapısı
    Akraba evlilikleri
    Biz göçmenlerle melezlesme sayesinde biraz guzellesmissiniz

0|0
    0|0
    • Göçmen değil de yunan işgali döneminde. Mesela doğuda, karadenizde insanlar yerel militanlar kurup teslim olmadığı için onları fiili olarak işgal eden olamamış.

• Ben cerkesim övünmek gibi olmasın da guzeliz ya :))

• Turkun arabin kurdun icinde guzel gorulebilirsiniz ama avrupada avataj veya alti. Isvece gittim inan itimat et erkeklerin cogu Kivanc, kadinlarin cogu Maria Sharapova.

• Ülkeden beni atsalar guzellik seviyesi artar

0|0
    0|0
  • çirkin değiliz benim insanlarıma çirkin diyenin kıçını keserim ey yurdumun manidar insanı!

1|0
    0|0
  • Sen tipsizsen bir napalım hadi ordan ssna k*rt geni karışmış kardeş k. b acıdım bak şimdi

0|0
    0|0
    • Yo ben tipsiz değilim bu sadece yaptığım sosyal bir gözlem. Çoğu iç Anadolulu kadın erkek göbekli, kendine bakmayan insanlar.

• Sosyal gözlem öylemi asd
      Eksik gözlem yapmışsın hayat şartlarını göz önünde bulundurmalıydın

• Cirkiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...