Sizce geliri ne kadardır?

Bir pazarcının, tarla sahiblerinin gelirleri ne kadardır? maddi durumları ne kadardır?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Onu allah bilir o sene ekecegi ürün para edecekmi etmicekmi bilemez kimse ürün ekipte para etmiyen bir sürü hasat zamanında ürünü zarar edecek diye tarladan kaldırmayanda var ürün ekipte o sene güzel hasılat kazananda var ama şu bir gerçekki parayı komisyoncular götürüyor tarla sahibinden çok ucuza alıyorlar ürünleri buda büyük bir haksızlık

1|0
    0|0
    • kendi yetiştirdiklerini satıyolar

• bir tek enginar ı biliyorum ben

• enginarla ilgili bir bilgiye sahip degilim ama bence karlı bir iştir

En İyi Kız Görüşü

• Piyasaya göre arza ve talebe göre değişir işin maliyeti var birde tahmin edemiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok havada bir soru, pazarcı var limon satar pazarcı var koskoca tezgahları vardır. tarla diyorsun kaç dönüm tarlası var ne eker ne biçer?

1|0
    0|0
    • enginar falan , büyük yani tezgahları.
      hayvanları var baya dolu ya sizce çok para geliyormudur?

• Olabilir ama çok zor iştir o iş, her gece 11 den önce eve gidemezler, ertesi gün başka yerde pazar açarlar.

• işini iyi yapıyorsa başında duruyor emek harcıyorsa memurdan daha iyi bile olabilir

1|0
    0|0
  • Pazarcıyamı varacaksın iyidir bşrde onların lüks gideri olmadığı için birikşmleri iyidir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tarlasının büyüklüğüne bağlı

1|0
    0|0
  • Tarla sahibi ciftci mi

1|0
    0|0
    • evet hayvanları falanda var

• İnekleri coksa iyi para kazandirir bir de tarlanin dönümüne ve ne ektigine bagli cok yer ekiyorsa yilda 120 bin liralik daire alacak bir kapasitesi olabilir

Yükleniyor...