Emine Şenlikoğlu Kimdir Niye Dondurma Yiyiyoruz Diye Bizden Ahirette Hesap Soruyor Dondurma Yemek GÜnah mı :/ ?

Şimdi bu yobazlık değilde nedir senin kullandığın Twitter'dada fuhuş gösterilen binlerce hesap var sen niye Twitter kullanıyorsun o zaman ne alakası var reklam ile bizim dondurma yememizin?Emine Şenlikoğlu Kimdir Niye Dondurma Yiyiyoruz Diye Bizden Ahirette Hesap Soruyor Dondurma Yemek GÜnah mı :/ ?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Saçmalıkta sınır tanımıyor bazıları. Bu kadın da öyle biri. İnsanlar birbirlerinin ahiretine neden bu kadar karışır anlamam. Herkes kendinden sorumludur. Sanki kusursuzlar. Kendi kusurlarını halletmişler de başkalarının kusurları kalmış. İğreniyorum böyle din tüccarlarından..

1|0
    0|0
    • Wallahi bende ya kadın benim yediğim dondurmama takmış ya. Reklamı çekenleri geçtim o reklamlı markalardan alanlardan da hesap soracakmış bak bak sen.

• Ruhu pis bunların varsa hesabı alsın zamanı gelince. Ama benim hesabım varsa 10 katını isterim. İftira ve gıybetten başka bir şey yaptıkları yok. Allah ile aldatan müptezeller..

• Emineye bakmayın günah görmemezlikten gelin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...