Arkadaşlar evde ne yapılır, evde duramayan bir tek ben miyim?

Finaller bitti okul kapandı ve artık evdeyim herkes çalıştığı için yalnızım sabahtan akşama kadar :( okul varken evde durmak istemediğim için arkadaşlarımla takılıyordum beraber eğlenebiliyorduk gece 11-12 gibi geliyordum evi sadece uyumak için kullanıyordum ta ki geçen haftaya kadar :'(
Film izlemek kitap okumak falan istemiyorum ben burada boş boş dolanıyorum ama beynim yandı heralde sabahtan beri işsizlikten telefonla beraberim :(((

Allahaşkına siz evde ne yapıyorsunuz? Eskiden evi çok seven ben yemek yapan temizlik yapan film izleyen watpadd okumaktan zevk alan ben ne oldu da evden nefret ediyor artık bilmiyorum :( Sanki dışarda hayat akıp gidiyor ve ben dört duvar arasında duruyorum öylece gibi çok saçma hisler içerisindeyim :/

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Burda takil

0|1
    0|0
    • Sabahtan beri burda takılıyorum da çok sıkıcı sorular çok saçma :/

• Havalar isindi hayat canlı niye evdesin ki

0|0
    0|0
    • Okulum bitti ailemde herkes çalışıyor tatile gidemiyoruz ben çalışamıyorum bursum kesilir :(

• çalşırsın neden çalışayamayasın bursun kesilmez tam zamanlı çalışmadığın sürece kuzenimde senin gibi o çalışıyor ve kesilmiyor

• Olur öyle bazen

0|0
    0|0
  • ortaya karısık bişiyler :D :D..

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi izliyorum

0|0
    0|0
  • Ders calisabilirsin mat türkçe bunlar ilerde girecegin kpss de lazım olacak

0|0
    0|0
    • dünkü kpss ye de giremedim sabah okulu bulamadım onun siniri de var üzerimde ama zaten seneye üniversite son sınıf olacağım yani öğrencilik hayatımın son 1 yılı tadını çıkarmak lazım diye düşünüyorum ders çalışmak mantıklı ama başarabileceğimi sanmıyorum :/

• Kendine inanıp guvenmezsen sadece kpss değil hayatta hiç bişeyi basaramazsin başarının yolu kendine guvenden gecer

• film izle

0|0
    0|0
  • dantel ör

0|0
    0|0
    • Onu da yapmışlığım var :) ama yok evde durmak istemiyorum dışarıya çıksam arkadaşım yok tek çıksam zevk alamam zaten :(

• Oyun Oyna panpa. Gel CS GO ya kapışalım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...