Şarkımı yorumlar mısınız?

yorumlarınızı bekliyorum dostlar...

2|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• 5 yıldır raple icli disliyim studyo isleriyle vs kayit alan cok arkadasim var acikcasi acinca sesi beklerken hic umutlu degildim ama cok begendim lirikalite iyi beat de uymus kisaca. Begenmediginiz anlamadiginiz bir. muzik hakkinda yorum yapmayin asciyi elestirmek icin o tadi daha önce iyice almis olmak gerek tattan anlamak gerek duzgun konusun sevmediysen nereyi duzeltmesi gerektigini soylersin dinlediginiz hic kimse mukemmel baslamadi rica ediyorum emege saygi. Tanimiyorsunuz diye saydirmak zorunda degilsiniz sesi cok kaliteli. Bu arada sarkini indiriyorum yayicam sagda solda :d

0|0
    0|0
    • Ayrica diger sarkilarina da bakiyorum youtubedan guzel, dinleyeceğim

• Çok teşekkür ederim guzel yorumların için ne kadar eleştiriye açık olsamda bazen böyle saygısızlik yapan insanlar oluyor sağlıcakla kal

En İyi Erkek Görüşü

• Allah aşkına bu müzik mi? Nesine ne yorum yapılacak ki.

0|0
    0|0
    • Boş eleştri yerine emek üretenlere saygı gösterin. Haa ben her türlü eleştriğe açığım ama böyle bir emek üretmeden emek veren insanlara karşı saygısızlaşmayın

• Müzik sadece tek bir tarz'dan oluşmuyor. https://www. youtube. com/watch? v=YReQbtk6JIY bu şarkım da yeterince ruhunu dinlendiriyor insanın

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...