Ulkemizin degerini neden bilmiyoruz?

Ulkemizin degerini neden bilmiyoruz ?
Hocamızın dediği gibi ben de geçtiğimiz ay umredeydim aynı şekilde herkes bizim ülkemiz için dua ediyor okadar duygulandım okadar gururduydum ki anlatamam ama şunu da çok iyi anladım ki biz gerçekten de ülkemizin değerini malesef ki bilemiyoruz bunu orda daha da iyi anladım biz gerçekten de bütün dünya müslümanların umuduyuz Rabbim inşallah umutlarımızı boşa çıkarmasın allah vatanımızı milletimizi daima muzaffer kılsın

Güncellemeler:
Yorumlarda d
belirttimgim gibi genler Turkiye de gerçeklerden habersiz yasiyorlar, ve kendi ulkelerinin degerini bilmiyorlar , alperterzioglu.tumblr.com/.../yahudi-bir-yazar-a%C3%A7%C4%B1kl%C4%B1yor-atat%C3%BCrk%C3%BCn-ger%C3%A7ek Bu bile çok açik anlatiyor neden turklerin bir kisminin boyle oldugunu.

1|1
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gücün farkında olanlar işte bizi bir şekilde zayıflatmaya çalışıyor örnek olarak burası da var. Allah kabul etsin umreni güzel insan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amin inşallaahhh kardeşim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• EE biz Osmanlı devleti olarak. Onlara ve bir çok devlete hüküm etmişiz himaye etmişiz tabikide şuandada İslamın sancaktarı olarak bizi görmeleri çok doğa çünkü halifeliğin bitişide bizde oldu.

1|0
    0|0
    • Evet dogru kardesim :) keske herkes bizim gibi bunun farkinda olup ona gore dogru yolda olsalar. Bati ozentileri yaniltida, dusmana ozenilmez , tarih tekerruh eder aslinda hiç birsey degismedi 90 yil once vatanimizi isgal edenler dedelerimizi sehit edenler asla dostumunuz olmadi olamazda. Ulkede meydana gelen turlu turlu olaylar oyunlar hepsinin altinda judeo-hristiyan Batili guçler var ve Turkiyenin sadece 10 yilda bu kadar gelismesine zenginlesmesine guzel bir gozle bakmiyorlar ve bunu durdurmak için ise koyuldular.

• Çünkü ülkemizin değerleri bir bir satıldı...

1|0
    0|0
  • türkiyede yasadiginiz icin yurt disinda yasarsaniz bir farkli gözle bakarsiniz türkiyeye.

Allahin izniyle yakinda türkiyeye tasinacagim
    almanyda irkcilik felaket bir durum aldi burda devam yasamam gururumu incitiyor

1|0
    0|0
    • Katiliyorum kardesim yurt disinda olanlar herseyin daha da farkinda, çunku Turkiye de ki kemalist egitim sisteminden çikmiyorlar, sionist medyanin algisindan uzaktalar.

• siyonist medya burdada var ama bence medyadan tamamen uzak durmak haberlere bakip kendi yorumunu yapmak ve insan kendisini egitmesi lazim TV de göstermedigi icin herhangi bir ülke hakkinda konusamayan bircok insanimiz var
      benim anlamadigim avrupada almanya fransa hollanda skandinav ülkelerinde manyak bir türkiye aleyhine propaganda var türkiyedekiler neden hala uyanmiyor?
      hicmi duyulmuyor?
      veya türkiyede hicmi tarih dersi yok? ya bugün bile türk kizlarin polan erkeklerin hayranliklarini gördüm bunu almanyda büyümüs bir türk kizi yapmasi gercekden cok ve cok büyük bir istisna
      hele hele polanlar türklerin ölüsünü görmek istiyoruz diyenler islama en feci sekil küfür ederler türkiyeden gelen erasmus ögrencileri yabanci erkekleri paylasamadiklari icin kavgaya girenler var ne aci bir durum.
      ben 8 senedir türkiyeye gitmedim asyada bir kac ülkeleri gördüm bu sene allahin izniyle türkiyede olacagim ve ne görecegimi cok merak ediyorum
      Asyali müslümanlar bize lider gözüyle bakiyor

• Evet oyle ama iste kemalizmin kalintilari var Bence %40dan fazlasi ve ozelikle gençler çok bilgisiz ve dusman avrupaya ozeniyorlar. Bnde Yurt disindayim seni anliyorum , bunlarin cevabi turkiyedekilerde onlarin uyanmasi lazim ama hala saçma saçma seylerin pesindeler , hakikatin pesinde olan az

• Keşke bugün Ak partiyi, CHP' yi, MHP' yi savunan insanlar birazcık tarih baksalar.

1|0
    0|0
    • AYnen keske , bakanlar var hiç yok da degil, benim en sevdigim alan tarih zaten ve okulda ogrendiklerimle asla yetinmedim, guvenmedim.

• bu hocalar çok güzel hırsızlık yapıyor ama milletten para alıp kendilerine uçak mercedesleri altlarına çekip camilerde hırsızlık kötü bir şeydir diye imamların söylemelerine izin bile vermiyorlar. Ben filistini örnek vereyim sana şimdi benim oda arkadaşım burada yüksek lisans okuyor bize dua ediyorlar dedin ya onun dediği aynen şu türkiyeye gelince her şeyi daha iyi anladım keşke bizimkiler bu kadar cahil olmasa zaten bizim ülkemizde cahil çok hiçkimse neyin ne olduğunu bilmiyor. Allah dini kullananlara müsade etmesin Allah gerçek iyiliğin gerçek vatanseverlerin yanında olsun der ve susarım

0|1
    0|0
    • Bu hocalar diyip genelleme yapman çok yanlis ve gunahlarini aliyorsun, dinden bahsetmeden once ne iftira attigina dikkat et. Hem Mavu marmara olayini unutma Filistin bizim icin onemli ve bizde onlara dua ediyoruz. Dini kullananlarin maskesi zaten dustu yalancinin mumu yatsiya kadar cemaat paralel orgut olayi bunu çok guzel gosteriyor.

• Ahaha yıkanan biz değiliz. Ama pamuk sana geldiği zaman anlarsın gerçekleri :)

• Osmanli zaten bizim atalarimiz ve evet orta asyadan geldik, ve ardindan İstanbul fetihiyle birlikte 6 yuz yil dunyaya hukm eden Atalarimiz.

• Çünkü islamin sancaktirligi nedeniyle ulu olan türklüğü muzu unuttuk bizi sadece türk diye yetiştirdiler

1|1
    0|0
  • Başka hoca bulamadın mı? Atatürk'ün putlarını, anıtkabiri yıkacaz diyen adamdan din dersi öğrenek değilim. Ülke'nin değeri niye bilinmiyor söylüyeyim. Atatürk en büyük savaşı cehalet ile yaptı. Fakat nedense ülkeyi kurtarmasına rağmen insanlar din ile hala sömürülüyor. Geçmişini unutuyor. Atatürk'ü sevmiyor. Vatanınıda sevmiyor.

0|0
    0|0
    • Tabi ki ataturk din dusmaniydi , o zaman imam lari idam ettirezdi , ve chp sonrasinda kapali olanlara zulum etmezdi, camileri ahir yerine koymazdi, kuran kurslarini kapattirmazdi.

• Kaynağın nerde senin kaynağın? Şeyh Said denen adama dinci diyorsun. Vatan haini ingiliz maşasına. Zaten o adam dinciyse benim peygamber olmam gerekli

• cahillik insanın gözlerini bir perde gibi kapatmış. bizim insanımız iyilikten anlamıyor mk ondan.
    iyilikten maraz doğar.

RTE

1|0
    0|0
  • Evet öyle ama ne yazık ki insanlarımız bunu anlayamıyor

1|0
    0|0
  • Burda böyle kişilerin olduğunu görünce gercekten seviniyorum.

1|0
    0|0
  • bütün müslümanların umuduna bak daha kendine hayrı yok. demek müslümanlar denize düşmüş de yılana sarılıyor sonunuz iyi değil sizin.

0|1
    0|0
    • o yilana Osmanlinin çokusu 'yle birlikte sarildik bir kere, sonuç hiç gelismememize , kulturumuzu ve dini degerlere olan saygimizi , ve milletimize ummetimize olan sevgimizi kaybettik. Şu an bu kaybedilen degerlere sahip çikan ve ulkemizi sadece 10 içinde fransa veya baska batili ulkeleri sinifta birakacak kadar gelismemizi saglayan bir parti, ve sadece parti degil umut ayni zamanda. çekemeyenlerin yanilanlarin iftiralarini gormeye alistik biz , bir siz anlayamadiniz neler donuyor, batililar turklerin gelismesini , bagimsiz bir guç olmasini istemiyorlar ve bunun için her turl kara propaganda ve engelleri uretiyorlar pkkya destek veriyorlar , isleine gelen teror orgutelrine destek verip , kendi ulkelerinde muslumanlari karaliyorlar

• @BetterSolution Osmanlinin gelmis geçmis dunyaya hakim en buyuk devlet oldugunu biliyorum, ve seviyorum Atalarimi , Devleti yikip yerine kendi emperiyalist, sionist duzenlerini koydular ve 90 yildir kemalizmle avuttular bizi. Ama millet uyaniyor , ve gerçekleri ogrenmeye ve oynanan oyunlarin farkina variyor. Ne yazik ki hala aldananlar ve gerçekleri gormemek için çirpinanlar var, ve tabi ki her pisligin altinda olan bati var, judeo hristiyanlarin hakiminde Şu an dunya ve hangi ulkede olursa olsan her yerde parmaklari var taa bizim medyamiza sozde milliyetci gazetelerimize kadar..

• sen müslümanlarla birlesmessen dahami iyi olacagini saniyorsun avrupa sana karsi kan kusuyor rusya ne oldugu ortada
      avrupa medeniyet hayranlarini gördük burda kardesim her yeni tanistiginiz kisilerle ben sizin bildiginiz müslüman degilim yoksa ben müslüman degilim demek icin sacma sapan ispatlarla batililarin gönlünü almaya calisiyor ve söylemesede onlardan kendilerini hep düsük görürler ama türkiyedede havasindan gecilmeyenler.
      Bugün neo-osmanliyi geri isteyen Alpha Animal denilen özelige sahibtir cünkü sirf kendi insa ettigi sistemde yasamak isterler ve lider ruhlular
      Osmanliyi isteyenler icin zaten bilim cok önemli Osmanlinin en güclü zamanlarinda Sosyal hayat islamin ciddiyet ve merhametiyle güclendirliyor ve elbette bilime cok önem veriliyordu

• Tavaf etmeye mercedesle mi gitmiş yoksa özel jetle mi?

0|1
    0|0
  • Aptal dostun olacağına akıllı düşmanın olsun demişler.

0|1
    0|0
  • Araptan gelecek duayı istemem bir Türk olarak... Arabın duasına kalmadım.

0|1
    0|0
    • araplar diyip geçme , aslinda bu bir irk yarisi degil yanlis anlamissin, genel olarak hepimizin butun muslumanlar icin yapilan bir dua , yani Turkiye zaten son halifalik bizdeydi Osmanliyi sionistler yikmadan once. Simdi ise tek musluman ve ayakta olan ulke biziz ve bu yuzden degerimiz buyuk umettin umduyuz

• Çünkü bu ülke vatandaşlarının değerini bilmiyor

0|0
    0|0
    • kurtulus savasinda ülke millete ne verebildi de hepsi caniyla korudu?

• camiilerin üzerinde bile osmanliya dayanan birsey bu hicbir zaman sirf hilal göremezsiniz orda herzman ay ve yildiz vardir
      endonezyanin aceh özerklik bölgesinin bayragina bir bak kime özenmisler
      yaz google FREE ACEH MOVEMENT zaten o vakit bayraklari görürsün

Erdogan benimde basbakanim diyenleri bile gördüm orda
      Adam dogru demis ülkemizin degerini anlayalim

• @Buenyamin 100% katiliyorum kardesim, dogru yorumun için tesekkur ederim burda herkes bizim kadar bilgili degil malesef, yasadiklari ulkenin tarihini yanlis biliyorlar hepsi bunun yuzunden , egitim sistemi yillardir ideolojili oldugu icin..

• akp yüzünden !

0|0
    0|0
    • Komiksin kardesim. Batililarin gorusunu bu kadar benimsemeyin dusmanla bir olmayin.

• Ya bir git ya ! Akp'nin ne olduğu ortada sen daha neyi savunuyorsun ben batıcı veya doğucu değilim !

• akpnin neoldugunun hakkinda hiç bir fikrin yok ! Akp demokrat ve liberalist goruslu bir partidir , muhafazkar diyenler sadece Erdoganin dini degerlere saygili olmasini one suruyorlar halbuki akpnin aldigi inisyatifler daha once hiç yapilmamis seyler , bu da demek oluyor ki yenilik getiriyor yani Liberalist bir parti , ve Turkiyenin 2003 den bu yana ne kadar gelistigini ve yeni gelisen ulkeler arasina girmesi bile buyuk bir basari , bunu çekemeyenler var eyvallah ama insan sevmese bile bu kadar kor olup yapilan iyi seyleri gormezden gelip saygizilik da edilmez, yanlan yanlis hirsiz diye iftira atanlarin neden bahsettiklerini bile bilmiyorlar, ama akp Turkiyenin imf ye olan borçlarini o odedi, yapilmayan yollari o yapti, sosyal yenilikleri o getirdi bunun la birlikte hala neyin kafasini yasiyorsunuz

• En son Suriyeli mülteciler Hırvatistan sınır kapısında "Vahid vahid Suriyi Kuruatia vahid!" diye slogan atıp dua ediyorlardı. Bir bitmedi şu klasik umre hikayeleri...

0|0
    0|0
  • gel bide bunu arap düşmanı mhp ve chp zihniyetine anlat onalr biizm için dua ediyor ama onlar arapları hiç sevmiyor

1|0
    0|0
    • Ilginçler çunku peygamber efendimiz de arap asilliydi ve Fatih Sultan Mehmedi , İstanbul fetihini haber vermisti. Turkler le mumin araplar kardestir ve hatta butun muslumanlar kardestir irk , koken ayrimi yapmak zaten haram kilinmis dinimizde. Bu ayrimi yapmaya çalisanlar ullkeye bu ideolojiyi getiren zaten seytanin ta kendisidir, sionisler olayi senarioyu oyle guzel çevirdiler ki millet aldandi aldatildi ve hala da devam ediyorlar baktirlar Osmanli torunu planlarini bozuyor.

• ulan su malların yorumlarına hikayelerine gerek yok ülkemiz cennet . bazı cureukleri temizledim mi daha guzel olacak. hukumetin pislikleri ve pkklılardan arıncak birgun burlar.

0|0
    0|0
    • Hukumet zaten bunun için çalisiyor , daha once hiç yapilmamis inisiatifleri ele aliyor , pkkyi ve hatta diger saçma teror orgutlerine karsi savasiyor. Ve farkinda misin batililar o teror orgutleriyle savasmiyorlar, Turkiye tek basina , çunku o orgutler batinin amerikanin isine geliyor, ayni zamanda çok guzel anti-islam kara propangadalar yapmak için de firsat onlar için, hakikaten anlamiyorsunuz dunyada ki donen olaylarin hepsinin altinda judeo hristiyanlar var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...