Acayip vicdan azabı çekiyorum yardımm?

Bugün otobusun orta kapısından ınerken benımle aynı anda arka kapıdan orta yaslarda bı amca ındı.. o sırada yagmur yagıyordu amcanın onunden gectım tabi. neyse amca elını yukarı asagı kaldırıyor bende o an yanlıs anladım bir hışımla napıyorsun ya dedım ama yuzune bakmadım dırekt karsıya gectım yagmur hızlandıgı için.. sonra arkamı dönüp o amcaya baktım ve onun aslında görmediğini anladım.. o yüzden otobusten ınınce oyle el kol hareketı yapıyormus. ben karsıya gecerken bı genc elini tutup gecırıyordu.. ben o an kahroldum vıcdan azabından ölüyorum. özür dilemeyı bile o an düşünemedim. Şu an gozlerım doluyor. Keske bırdaha gorebılsem amcayı... bu vıcdan azabı nasıl gececekk :(

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Görmüyorsa senin ona dediğini anlamamıştır bile hem yüzüne karşı söylememişsin
    Allahbiliyor içindeki pişmanlığı yanlışlık olmuş sonuçta dert etme olur öyle ufak hatalat önemli olan gerçeği görmek :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sen bittin :D

1|0
    0|0
  • Eger bir daha karsilasirsaniz ozur dilersin ama ders olsun sana da

1|0
    0|0
  • Sadaka ver. İyilik yap

1|0
    0|0
  • adamın başına bir şey gelmemiş ya ona bak. sen dersini aldıysan takma kafaya

1|0
    0|0
    • Yalnız ben bu vicdan azabıyla yasayamam ya bırseyler yapmam lazım :((

• vicdan yapacak bir şey yok. o adamı tekrar bulman imkansız. ama sen gerçekten pişman olduysan bunu onun öğrenip affetmesine ihtiyacın yok. bir başkasına aynı şeyi yapma onun için yeter

• Ufff, cok kotu bir durum ya. Ben de takili kalirdi bu olay. Insallah yanlis anlamisdir.

0|0
    0|0
  • Ayıp etmişsin.

0|0
    0|0
  • Karamsar ve önyargılısın bira insan olun bir az

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok üzülme bence çok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen bilmeden yaptin kendini suclama okadar pislik insanlar var ki etrafimizda yanlis anlaman refleks oyle durumda. Takma kafana amcada anlamamistir sende yanlis anlamissindir uzulme

2|0
    0|0
  • Herkesi tacizci sapık yerine koymanızdan bıktım artık gerçekten. Tamam ülkede bir sürü sapık var ama aşın artık şu önyargılarınızı yahu! Herkes sapık değilll!

0|0
    0|1
    • Toplum asıladıysa bu önyargıyı bıraz genel düşün istersen.. Sankı ben çok memnunum bu durumdan

• Her insan hata yapar ders çıkar :(

0|0
    0|0
  • Amcanın görmediğini bilmiodun sonuçta bilseydin böyle bişey yapmazdın. Ders olmuş tam fazla. Başka bir yetime sadaka ver af dile

2|0
    0|0
Yükleniyor...