Peki ya sizce ne olur?

Kız kardeşim 161 ya da 162 boyunda. Abisi ise 172 ya da 173 boyunda.. Net olarak bilmesem de civar olarak bu. Kız kardeşim bu konuda hiç takıntı yapmamıştı ama bu aralar her sohbetimizde bunu dile getiriyor.. Çevre ortamında pek de kısa sayılmaz ama morali bozuluyor ve ergenliğin etkisi büyük.. Henüz 15 yaşına basalı 3 ay oldu... Daha çok genç fakst uzamaz artık değil mi.. Sizce uzamaz değil mi.. 165 olsa havalara uçar...

1|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• ne boymuş arkadaş ya :D uzamak isteyen isteyene biri benden 10 cm alsın :D

0|0
    0|0
    • Kaçsın 😊😊

• Ya be girmeyi unutuyorum buraya... :D Sen giriyor musun :D

• hehehe 2 ay geçmiş vay be :D giriyorum tabi :D

En İyi Kız Görüşü

• Evet kızlar 15 16 dan sonra uzamıyor malesef kalır öyle

0|0
    0|0
    • 1 ya da 2 cm bile mi.. :/ Zamanla alışacak o da bu duruma.. Mecbur ama gene de surat asıyor.. Benide üzüyor..

• Rica ederim canım 1 2 cm uzar küçük daha erkekler 20 ye kadar uzuyorlar :)

• Evet.. Daha küçük :) Erkekler bile uzuyor.. 😊❤

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 5

• Uzar

0|0
    0|0
    • Sence ne kadar uzar? 1 - 2 cm?

• Uzar.

0|0
    0|0
  • 3-4 cm için uçmasın bence

0|0
    0|0
    • 3 4 cm cidden insanı uzun gösteriyor.. Uzar mı sizce? :)

• Uzar bence. Ben 17 yaşında 1.68 dim şu an 1.70im.

0|0
    0|0
    • Peki beslenmen nasıldı canım? Gerçi biraz da aile boyunun da önemi var.. Ailen nasıl?

• Babam 1.80 annem 1.58-59. Beslenme düzenim yok. Hatta eskiden baya yemek seçerdim. İp atlamak ve zıplamak uzatıyormuş diye duymuştum. Genlerle ilgili tabi daha çok ama ip atlasın ve zıplasın 1-2 cm etkisi olur bence.

• Evet kesinlikle ip atlamalı 😊 Annem baban bizimkilerden uzun.. 😊

• Uzar ama boyu o kadar da kisa degil yani takinti yapmasino gerektirecek bir durum yok

0|0
    0|0
    • Evet.. Bende aynı kanıdayım fakat gene de manken gibi olmasa da 165 olabilmek istiyor.. Olamam asla bu saatten sonra diyor..

• 3 cm uzasa 165 olur herhalde 😂 Bakalim ne olacak.. Ama olamam diyor işte.. Süt içmesi gerek aslında bol bool..

• Sütle alakali bir durum değil artık ergenliğe girmistir zaten o. Spor yapabilir daha dazla uzamasi için. Yani asla uzayamam demesin.18 yasina kadar en az 3 cm daha uzar geri kalan ise onun elinde olan bir şey

Yükleniyor...