Neden kimse sevmiyor beni?

Soru net. Arkadaşlar beni kimse sevmiyor ne annem ne babam zaten arkadaşimda yok akrabalarimiz da beni zaten gormuyor bile gorunmez gibi bişeyim kimle konuşmaya calissam gecistiriyor okadar mutsuzum ki intihari bile dusundum ben kotu biri degilimki neden beni sevmiyorlar babam gecenlerde markete gidecekti bende geleyim mi dedim sen bir sus ya dedi annemde ayni oyle bazen dusunuyorum cirkin bir kiz oldugum icin mi boyle diye normal biriyim yani elim yuzum duzgun cok sukur neden annemle babam beni yanlarinda goturmuyor? Annem zaten hic sevmiyor her yaptigim batiyor ona agzimi acmiyorum annemdir diye ama cok uzuluyorum mutlu insanlara o kadar imreniyorum ki bu dişlanma duygusu sanirim olumle es deger dedem cok doverdi beni kucukken ondan kalan bir psikolojik bozukluk diye mi dusundum hayir onlada alakasi yok halami seviyordum yani dinliyordu beni annem ona gecenlerde (benim adimi soyleyerek) cok sinir oluyorum evlensede defolup gitse felan demiş inanamiyorum bbunu dedigine hala soktayim ama eskisi kadar canim acimiyo belli bir zaman sonra hissetmiyosun zaten semra diye cok sevdigim bir arkadasim vardi durumumuz kotu oldugu icin bana telefon hediye etmek istedi tabikide kabul etmedim sonra bir sogukluk girdi aramiza sordum bisey mi yaptim diye yanimda dolasmani istemiyorum ya şu haline bak felan dedi bunu anneme anlattim aglayarak bana dedigi tek sey "arkadaslarinida sinir ediyosun bari onlara yapma gerizekali falan dedi sanirim herkes hakli daha anlatmadigim o kaadar cok sey var ki en kisa zamanda gidip hayatima son vermek istiyorum sizce? Benim yerimde olsaniz napardiniz? Kimse sevmiyor ki beni yasamanin bir anlami yok :( bana yardim edeer misiniz? :(

0|0
110

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...