Herşey detayda :( ?

Yaşım burada yazandan küçük. Ne işin var burda derseniz ben bu hesabı bu soruyu sormak için açtım.

Uyum problemi yaşıyorum. İnsanlarla olan iletişimim zayıf. İnsanlara ihtiyaç duymuyorum. Kendimi sosyalleşmek gereğinde hissetmiyorum.
Insanlar ise bunu anlamayıp sürekli çekingensin deyip duruyor. Hayır cidden bu ikisi çok farklı.
Ben tuhaf davranıp tuhaf konuşmaya bayılan biriyim. Bir patatesin neden patates olduğu hakkında saatlerce konuşabilirim. Kendim gibi bir arkadaş buldum. Bütün gün resim çizip saçmalıyoruz acayip eğlenceli.
Diğer yaşıtlarım ise erkekler giysiler okul dedikodular öf kusasım geliyo onların yanında.
Ailem beni anlamıyor. Sürekli beni psikoloğa götürmeye çalışıyolar. bir problemim yok. Yalnızca biraz uyumsuzum.

Ve birde okul baskısı. Bana uzaylı lakabı takıldı ilk başta umrumda olmadı çünkü umursamaz bir karaktere sahibim. Ama bu sefer sürekli kötü biri olduğum hakkında konuşup duruyolar. İlk başta o da umrumda olmadı ama bugün onların konuştuklarını duydum ve onları susturdum.

Okulumu çok sıkıcı buluyorum bütün derslerde uyuyorum öğretmenler bile bana sorunluymuşum gibi davranıyolar

Kendimi oraya ait hissetmiyosam suçum ne ki? Kendimi hiçbir yere ait hissetmiyosam...

Beni üzen şey insanların bunu anlamaması.

0|0
38

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...