Ne gereksiz insanlar var ya?

bazı insanlar sürekli biriyle dalga geçme peşinde sürekli aşağılama laf sokma uğraşı niye böyle bişey yapar ki bir insan benle mesela sürekli kilomla ilgili dalga geçerlerdi hani samimi arkadaşlar arada bir birbiriyle bir iki şakalaşır rahatsız oluyosa yapmaz bir daha o normal tamamda sürekli aşağılamaya çalışanların mantığı ne ya

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi özgüven yoksunluğu ile egolarını tatmin etmek için saçma sapan konuşurlar. Sizi rahatsız eden insanlar ile muhatap almak zorunda değilsiniz. Çekilirsiniz olur biter; bazı durumlarda dikkate almassınız. Gittikçe kendini yerin dibine sokmuş olursunuz karşı tarafın. Takmayn beğenen sizi böyle beğensin. Sağlığınız için kilo vermeniz gerekiyorsa da onu en iyi kendiniz bileceksiniz. Başkasını ilgilendirmez.

1|0
    0|0
    • hayır benim için sorun yok arkadaşlarım çok takıyorlar 2 tanesi söylüyorum başkalarının görüşü neden senin için bu kadar önemli diye dinlemiyolar bende bunların mantığı ne olabilir benim yapabileceğim bişey varsa gidip dalga geçenlerle ben konuşayım diye sormuştum ben

• Muhatap bile almayın. Değmez onların seviyelerine inmeyin.

• Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

En İyi Kız Görüşü

• "Gereksiz" oldukları için demişsin ya.

1|2
    0|0
    • hayır orası öyle de neden yapıyo yani kendini beğenmiyo dışarı o yüzden mi böyle davranıyo piskolojik mi yapıyo yoksa çok mu kendini beğenmiş insanlar mı o açıdan sordum

• Her iki tipte mevcut.

Erkekler Ne Diyor 4

• soru başlığında cevabı vermişsin :)

1|0
    0|0
    • hayır orası öyle gereksiz insanlarda neden yapıyo yani kendini beğenmiyo dışarı o yüzden mi böyle davranıyo piskolojik mi yapıyo yoksa çok mu kendini beğenmiş insanlar mı o açıdan sordum

• psikoloji tamamen :)

• gereksiz insana olduğu gibi davran :)

1|0
    0|0
  • Cahiller çünkü :)

1|0
    0|0
  • vay terbiyesizler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mantiksizlar