Kıl sorunum yardım lazım?

arkadaşlar zamanım kısıtlı 5 haziranda 13 gün sonra yani tatile gidicez. ama ben daha önceki aptallığım sağolsun kıllarımı jiletle almıştım. bunu sürekli yaptım bugüne kadar 20-30 defa almışımdır belki.

Annemin epilatör makinesi var onunla aldım 1-2 sefer geçici bir çözüm olarak kökünden aldığı için kıl kökleri gidiyor. az biraz azalıyor ama yine 1-2 hafta sonra gözle görülür biçimde belli oluyor.

Ben artık geçici bir çözüm aramıyorum. Kalıcı olsun istiyorum. Bununla artık uğraşmak istemiyorum.
Lazere gidemem zaman sorunu var belki kışa gidebilirim tatilde ama şimdi olmaz bu yüzden lazer dışında ne yapabilirim acil l!!

Güncellemeler:
Arkadaşlar özellikle kızlar , annemin epilatör makinasıyla alıp tuzlu limon sürsem azalırmı öyle birşey duymuştum da?

kıllara daha önceden jilet vurduğum için çok kalın siyah ve çok fazla bu yüzden normale çevirmek istiyorum yaptığım hatayı düzeltmek istiyorum.
İstediğim tamamen pürüssüz bir kol bacak falan değil sadece normal olsun istiyorum eski doğal hali gibi olucağını sanmıyorum ama şu an gerçekten çok sıkıntı yaratıyor bana. görüntü değil sadece ki cidden kötü gözüküyor, kaşıntı yapyıor batıyor sivilce sorunu gibi şeylerde var.

sizden isteğim lazer hariç ne yapabilirim yaptığım hatayı düzeltmek için?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...