Bir kaynana gelinine neden kötü davranir?

saygili terbiyeli bir kizim. bir kaynana neden kotu davranir anlamiyorum

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kıskanma ihtimali yüksek :) Belki gelin kaynanadan yaptığı işler bakımından daha iyidir. Kocasına güzel bakıyordur. Kaynana da bunları ben yapamıyorum diye kıskanıyordur. :) Ya da o kadar besledi büyüttü oğlunu kendinden başkasıyla mutlu olduğunu görünce üzülebilir. Bu durumda tartışmalara yol açabilir :)

0|0
    0|0
    • keske oglunu kiskansa bu hosuma gder ama oyle degil. oglunu sevmiyor haliyle benide sevmiyor. ailem bunu bilse beni ayirir nisanlimdan

• o zman böyle devam edeceksiniz. hem evlenince eşin de zaklaşır zaten ailesinden. seni ezdirecek hali yok ya

• aynen oyle bir an once o evden uzaklasmak istiyor canimin ici 😕

Erkekler Ne Diyor 12

• oğlunu elinden aldığı için ayrıca ondan daha iyi bakıyorsan kıskanma çekememezlik durumu falan işte kız milleti değil mi genç de olsa yaşlı da ruhlarında var

0|0
    0|0
    • beni cok uzuyor. saygisizlik yapmiyorum ne olursa olsun

• sen doğrusunu yapıyorsun yapma da zaten her zaman haklı o olur çünkü senden büyük hem de oğlunun annesi sonuçta ne bileyim kafam pek basmaz bastığı kadar konuşuyorum gördüklerim kadarı ile

• evlenince ondan uzakta oturayim en iyisi

• kendiside o şekilde gördügü için. insan ögrendigi herşeyi dogru sanar. insan basit bir canlıdır.

0|0
    0|0
  • kaynanalık yapıyodur işte nolacak

0|0
    0|0
  • belki oğlu ile senin evlenmeni istememiştir inş öyle değildir ya da senin yaptığın bir takım şeyler onu üzmüş olabilir.

0|0
    0|0
    • inanki hareketlerine anlam veremiyorum evlenmemize destek oluyor ama bana kotu davraniyor. sanirim biraz dengesiz kaynanam

• Sana hak vermesi iyi evlenince oturur konuşur baktın olmuyo özel günler hariç uğramazsın

• aynen oyle yapacam bayramlarda filan giderim beni uzmeye kotu davranmaya devam ederse

• Çekemiyor

0|0
    0|0
  • iyiler bu dünyaya sıkıntı çekmek için gelmiştir

0|0
    0|0
    • insallah bir gun iyilerinde yuzu guler :)

• hic evlilik ya da nisanlilik gecirdin mi?

• Kıskançlık

0|0
    0|0
  • anlayışsız oldugu için

0|0
    0|0
  • güya oğlu için

0|0
    0|0
  • Oğlunu kıskanıyodur:)

0|0
    0|0
  • gıcık gitmiştir

0|0
    0|0
    • senin annen nisanlina karsi kotu davransa durduk yere tepkin ne olur?

• ben her zaman her yerde haddimi ve seviyemi bilirim. yorumun hic dogru olmadi ben akilsizca davranacak bir sey yapmadim neyse hadi Allah a emanet

• "senin annen nisanlina karsi kotu davransa durduk yere tepkin ne olur? " Sence bu yorum etik mi? Olaya beni niye katıyorsun dengesiz!!! Bir şey sormuşsun gıcık gitmiştir dedim. Sanane benim özel hayatımdan da itham ediyor soru yöneltiyorsun bir de haklı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun akıllı ol...

• kaynana olunca anlarsın... :)))

0|0
    0|0
    • benim annemde kaynana ama hic onun gibi degil

• maalesef bazı insanlar gerçekten nankör olabiliyor ayrıca halk arasında oturmuş birşey dir bu kaynana gelin anlaşamaz diye sırf böyle birşey var diye anlaşmamak için birbirine inat giden insanlar tanıyorum..

• haklisin ben idare etmeye calisiyorum kaynanami

Kızlar Ne Diyor 6

• oğlunu paylaşamadığından senin her eşine yaptıgın davranışı kıskanır benim oğlum canım oğlum der sense oğlunu kayananın gözünde mutlu edemeyen veyahut annesinden seni daha çok sevdiği için kadın kısmı malum kıskançlık dürtüsü ben doğurdum ben büyüttüm ben hakedyorum oğulumun ilgisini felan filan düşünür yani kadın kısmı :D

0|0
    0|0
    • ogluna kiymet vermiyor hic oglum dedigini duymam hep ismiyle hitap eder

• denerim 😂☺

• Oğlunu paylaşmak istemiyordur

0|0
    0|0
  • Oğlunu verdiği için

0|0
    0|0
  • İstemiyor mu acaba

0|0