Kizimin psikilojisi bozuldu bende cok kotuyum yardim lutfen baska kimseye danisamiyorum?

Kizim lise 1 e gidiyor lise 1 i baska bir sehirde okudu sirf anadolu lisesine gitmrk icin cunku orda dusuk puanli duz anadolu lisesi vardi. Biz seneye bu okula geri gelir diye dusunuyoduk ama simdi yasadigimiz yerde hala puanlar yetmiyor lise 2 ye gecicek ama buraya aldiramicaz galiba puan yetmiyo buraya halada yurtta kalmakta istemiyor agliyo sabahtan beri. Napacaz keske maddi imkanjmiz olsada ozel okula gonderseydik ama yok iste napicaz biz?

Güncellemeler:
Meslek lisesine gidemez hayalleri var diye saten gonderdik biz yurda anadolu lisesine puani dusukte olsa ama seneye sehrimize aldirirs diye dusunduk hala puan yetmiyor anca 11. Sinifta gelebilir gjbi duruyor yurttada kalmak istemiyor napacaz

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aldıramayacağız diye bir kural yok. İkametgahını yaşadığınız yere alırsınız. her türlü alırlar

0|0
    0|0
    • Alinir alinirda puan yetmiyo burdaki liselerin puanlari baya yuksek

• Peki ozel okul tesvik hakkinda bilgin var mı

• Kolejde okumuş birisiyim ama, ozaman sistem böyle değildi. Hiçbir bilgim yok.

En İyi Kız Görüşü

• Kızının okudugu sehire taşınmak gibi nor imkanin varsa öyle yapabilirsin. Yoksada ayni şehirde anadolu lisesi olmayan bir okula getirmelisin bence. Çünkü lise de sonra universitedede buyuk ihtimalle ayrı bir yerde olacak ve daha cok bunalima girecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yuh kaç yaşında dogurdun

0|0
    0|0
  • Düşük te olsa çocuk hazır değilse ayrı kalmaya anne babanin yanindan ayirmamasi gerek

0|0
    0|0
  • yapcak bisey yok

0|0
    0|0
  • çocuğu kaybetmektense en iyisi eviniz yakında bir yerde düz liseye aldırmak

0|0
    0|0
    • Tamam aldirirz ama duz lise yok evimizin yakinindakilrin hepsi meslek lisesi. Ya ozel okul care ya da hala yurtta kalmaya devam.

• eğer çocukta çok sıkıntı varsa hem siz hemde onu yıpratmayın sağlık meslek felan varsa ona aldırn

• Saglik meslekte tutmuyo

• Bilemiyorum özel okul konusu biraz karışık iyi düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • o yaşlardaki kız çocukları sorunlu olur zaten çok üzülme bence anlayışlı ol onunla bol bol konuş.

0|0
    0|0
    • Ne konusuyum care yokki. Ya yurtta kalmaya devam eedicek ya evimizin yakinindaki meslek lisesi ya da ozel okul. Meslek lisesije gitmez zaten geriye iki secenek kaliyo ozel okulunda parasini odeyemeyiz yurtttada kalmak istemiyo evinde oturmak istiyo ama bende napacami sasirdim

• 7000 olan bir okul pahalimi sence

• hayır değil özelden yazdım cevabını hayatım.

• lise yıllarıma döndüm bir an. alın siz onu bir çaresine bakın

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Keşke meslek secseydi. Hiç olmazsa okulu bıraksada meslek sahibi olurdu. Düzde öyle bir şansı yok.

0|1
    0|0
    • Meslek lisesine isterse simdi bile gecer ama o istemez bolum kazanmak istiyor meslek lksesindeki bos bolunmleri istemiyo

• Kendi şehrinize aldıramıyorsanız ya da siz oraya gidemiyorsanız o Zaman mümkün olduğunca ona destek olun. Arkadaş edinmesi için onu teşvik edin. Yani mümkün olduğunca yurdu düşünmesine engel olun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...