Kara çarşaflı bir kadın makyaj yapabilir mi?

İzlerken çok şaşırdım. Kara çarşafa kadar kapanacak biri makyaj yapar mı?

1|0
20|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ya bunu izleyip bide soru mu soruyosun bu din programı mı tekrar bak :) Bu adam bunlarla yatmıyosa ben neyim :)

1|0
    0|0
    • Genelde din konuşuluyor :)

• adam resmen sorular sorup ego yapıyo kendi havasını atıyo inşallahla maşallahla din olmaz sunlara inanma

Erkekler Ne Diyor 13

• Yapamazda yapıyorlar çıkıp bunu söyleyincede imamsınız ya siz deniyor.

0|0
    0|0
  • Adnan oktar'ın yanındaki kadınlar kafanızı karışmasın çünkü orada din ile alaka birşey yok

1|0
    0|0
  • hayr

0|0
    0|0
  • adnan oktar izlersen tabi görürsün :D adam şaşırmış

0|0
    0|0
  • yapmaz ama bunlar adnanın müritleri

0|0
    0|0
  • Yapabilir

0|0
    0|0
  • Yapıyorlar. Olmaması gerek

0|0
    0|0
  • Yaparsa zaten o kapalı biri değildir

1|0
    0|0
  • valla ben bir kaç defa kara çarşaflı gördüm çok pis kokuyolar ya :(

0|0
    0|0
  • bunlar kedicik bebişim

0|0
    0|0
  • Agzini topla kadın değil o, kedicik 😌 Adnan beyin kedicigi

0|0
    0|0
  • Niye onlara makyaj yasak mı

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi saçmalık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Gerçekten hakkı ile giyen bir bayan makyaj yapmaz bu ister çarşaf olsun ister ferace ister vücut hatlarını belli etmeyen başka bir tesettür giyimi olsun yapamaz

1|0
    0|0
  • Şu kadını ciddiye alıp bu soruyu sorman ilginç gerçekten kedicik bunlar :D :D Tipe bak hiç ordan bakınca ciddi anlamda kapalıya benziyor mu

0|0
    0|0
  • Yapar da biz göremeyiz pek.

0|0
    0|0
  • ya sen Adnan Oktarın kediciklerini izleyip dine mi dem vuruyorsun Allah aşkına :D

0|0
    0|0
  • Kara carsafli bir kadin? Ne kadar cirkin bir yaklasim !!!

Øncelikle tessetturlu bayanlar ve jilbab (niqab) giyenler kadinsi hatlarini kapatmak camoufle etmek icin giymeli ve makyajda zaten haramdir islami kurallar disina cikilan seyleri gördügün zaman bu sekilde hitap etmene gerek yok.
    Ama yinede hersey Allahin affina merhametine baglidir

0|0
    0|0
  • 😊 maşallah maşallah, Allah islah etsin. Bu adam ve yanındaki kepazeleri " çarşaflı fakat edepli "ablalarimizla kiyaslamayin rica ediyorum.

0|1
    0|0
  • Herkesin din anlayışı mükemmel değil ki. Ha kara çarşaf, ha baş örtüsü. Bunun için onu yargılayamazsın.

0|0
    0|0
  • Ya bunlar kedicik bakma sen bunlara 😄 sen dışarda gördüklerine bak bu kediciklere değil 😂 bazıları kalem çekiyor ama ona da henüz 1 2 defa denk geldim 😊😊

0|0
    0|0
  • Yapmaması lazım

0|0
    0|0
  • Şu dünya üzerinde en nefret ettiğim şey çarşaftır. Madem sözde dinini yaşayacaksın, kendini muhafaza edeceksin, makyaj yapmak ne haddine? Sinir katsayımı yukarılara çıkarıyor.

0|0
    0|0
  • Tesettür güzelliği örtmek içindir makyaj bunu bozar

1|0
    0|0
  • Dikkat çekmemek için kapanıyorlar sözde.

0|0
    0|0
  • Adnan oktar yazıyor zaten, ne bekliyordunki?

0|0
    0|0
  • Bir kara carsafli var, bir de kedicik var karistiriyorsun bunlari aaa 😁 ne giyecegini sasirmis

0|0
    0|0
  • ya yapabilirde o kadar çarşafagirmişsin makyaja gerek varmıdır ama zevk meselesi tabi benim görüşüm abartılı olmıycak şekilde yapabilir kendi için

0|0
    0|0
  • Bu gerçekte kara çarşafli değildir ki rolünü oynuyor sadece

1|0
    0|0
    • Neden böyle rol verirler peki saçma

• o adamın programını izlemeyin ya. oraya çıkan kadın olsun erkek olsun benim için dindar değil

0|0
    0|0
  • İsteyen istedigini yapar sorgulamakta kimseye dusmez

0|0
    0|0
  • Adnan oktar ahhajahjaahahahajhaja sence islamiyetle ilgisi var mı yoksa kaleye daha girememişken içten fethetmeye uğraşan bir şaklaban mı? Adamın hoca adını verdiği kadınları instagramda twitterda çıplak foto paylaşıp üstüne islami söz yazarak paylaşıyo aklı olan herkes burdakilerin ne yapmaya çalıştığını anlar açıklamama bile gerek yoktu ama herneyse.

0|0
    0|0
Yükleniyor...