Böyle bir arkadasiniz olsa napardınız?

Sevdigim biri vardi. Onunla birbirimizden hoslaniyorduk sonra arkadasim en yakın arkadasim ama meğer şeytan gibi biseymis onunla konusmaya basladi sonra benim agzimdan konustu mesajda beni kotu tanitti. Artik aciklama filan yapamam boyle boyle diye ona. Ki yapmak istemiyorum da. Beni surekli ezme cabasinda nasil desem benden üstünmüş gibi davranıyor ama benden nefret ederek degil ben herseyin sahibi olurum dermiscesine bir tavri var. Gelen gecene beni yanlis anlatiyor ki bu durumdan biktim. Siz olsaniz napardiniz? Neden boyle yapiyor?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağzına iki tane patlatmak en iyisi. O kadar anlatmaya gerek yok. İnsan gibi yaklaşırsan daha çok faydalanacaktır. Çünkü bazıları acaba patlama noktasında nasıl bir tepki alırımı test ediyorlar. Tepki büyük değilse ohh beee nasıl ols bir bok yapamaz deyip daha da aşırıya kaçıyorlar. Ayrıca anlattığı kişiler emin ol seni kötü bilip daha tanayınca öyle olmadığını görünce sana daha yakın davranacaklardır.

1|0
    0|0
  • Ziktiret o arkadaşını ondan arkadaş falan olmaz seni çekemiyor belli

0|0
    0|0
    • Ama o benden daha iyidir.

• Ezik olmak istemiyorum

• Benim arkadaşım bana aynısı yapsa ona Benden uzak Allaha yakın ol derim daha da işim olmaz o insan müsvetesi ile

Kızlar Ne Diyor 1

• Allaha havale et. Çekemeyen anten takar 😊

0|0
    0|0
    • Iyi de o benden daha iyi tip olarak filan da

• Senle dertleşebilir miyim 😔 2 dk

Yükleniyor...