Neden havaları bahane edip soyunuyorsunuz?

tamam yaz geldi de hiç şortla işe giden erkek yok ama kadınlarda gömek açık kalça çıkık göğüsler fora nasıl rahat ediyorsunuz çıplaklıktan ve çok dar kısa açık giyinmekten anlamıyorum çok mu rahat ediyorsunuz hoş mu oluyor?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl şort giyen erkek yok be bütün erkekler kapri şort vs giyiyor, kaslı olanlar kasları belli olsun diye dapdar tişörtler giyiyor.
    Aksine sırf kadınlar göz hapsine alındığı için birçoğu 40 derece sıcakta pantolon giymeye mahkum bırakılıyor!

0|0
    0|0
    • BİZ eniz kenarından yazlıkdan bahsetmiyoruz iş yerinden bahsediyoruz hırsızın suçu yok evsahibinin suçu var öyle mi

• Uzatmak istemiyorum. Okurken sinirlendim ve "bu ne aptalca düşünce" diye iç geçirdim. "bir erkek bazen kadın ne kadar edepli hayalı kapalı da olsa bakabilmektedir ancak kadınlar daima ahlaksızlıkda erkekleri yoldan çıkaran taife oldukları için biraz daha dikkat etmek durumundadır."
      bir şey diyemiyorum bu cümleyi tekrar tekrae okuyun belki anlarsınız ve bu yanlış düşüncelerden arınırsınız!

• ZATEN BU şekilde karşılık bekliyordum şaşırtmadınız beni çıplak kadın dergisi olmasa erkekler okuyamaz çıplaklar kampı olmasa erkekler gitmez keranede genelevde barda pavyonda kadınlar kendilerini pazarlamasa erkeklerin pek çoğu gitmez gidemez evet günah cihetinde erkeklere törelans yok her iki tarafta aynı erkekler doğuştan daha zayıf ve meyilliler ama sadece kadın suçlu demiyorum ben erkeklerde enerji var sapık olan gene sapık ama kadınlarda erkeklerin o enerjisini kendi çıakrları doğrultusunda çok da iyi kullanıyor. Mankenlik mesleği nedir nasıl başlanır ben sana söyleyim hani çok sexisiniz denilince hoşunuza gidiyor ya bizim komşu kızı bebekken eteğini anası düzeltirdi aman kızım düzgün oyur edepli hayalı ol diye kız da karşı komşumuz yüzümüze bakmazdı şimdi büyüdü soyundu güzellik yarışmasında külotla çıkıyor elin 40 kat yabancısına aileleride iftihar ediyor bu soyunmayla çıplaklıkla kız Seksi giyiniyor artisler mankenlersexisin deninve havaya giriyor aslında sexisin ne demek?

Erkekler Ne Diyor 1

• Prim yapıyolar kanks

0|1
    0|0
Yükleniyor...