Araplar neden temizlik konusunda bu kadar pis?

Benim yengem arap. Çocuklarına tuvalet eğitimi vermiyor. Tuvalete gitmeyi midem kaldırmıyor ve yaz gelmesine rağmen pek banyo yapamıyorum. Bir de bana temizlik yapmıyorsun diye kızıyor. Üniversite sınavım var onun çocuklarının arkasından koşamam. Onun yüzünden sürekli çocuklarına zararlı yiyecekler alıyorlar. Kadın hem çocuklarını zehirliyor hem de maddi zarara sokuyor bizi. Sürekli et yediği için ayrı masrafa zaten.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• O iş ırkla değil eğitim ve görgüyle alakalı daha çok.. Geçenlerde bir yengemizin evini taşımaya yardım ettim. Kendisi batıdan bir yerden. Buzdolabı bir felaketti. Demem o ki bu şekilde belirtmen insanları yaralar. Emin ol senden temiz de çok arak vardır. Bu bize yazdıklarını yengene de söyle ve gerekirse misafirliklerini sonlandırın.

1|0
    0|0
  • O yengeyi kim buldu

1|0
    0|0
  • Aynen Araplar çok pisler.
    Irak Bağdat'a gittim ete "leham" diyorlar. Gerçekten söyleyişleri bile çok iğrenç geliyordu bana. Gözlerimle gördüm. Çölde şantiye vardı. Şantiyenin dışında yemek yiyip, kum tepenin ardına geçip kakasını yapıp ellerini yıkamadan gelip yemeğe devam edenler vardı

0|0
    0|0
  • Arap. . .

1|0
    0|0
  • onlarda öyle yapacak birşey yok

1|0
    0|0
  • Yerine göre değişiiyor. Genelde dışarıdan gelen araplar temizlik kpnusunda sıkıntıları vardır ama Türkiyedeki araplarda temizlik konusunda sıkıntı olmaz.

1|0
    0|0
  • senin abide iş yok

1|0
    0|0
  • araplar yok edilmesi gereken bir kavim...

1|0
    0|0
  • araplar gerçekten çok pis oluyor. medeniyet yok.

1|0
    0|0
  • araplar pis olur ama genelleme yapmak doğru değil temiz olanlarda vardır

1|0
    0|0
  • ortadoğu burası

1|0
    0|0
  • Yengen pis diye bütün araplar da pis diye bişey yok

1|1
    0|0
    • o kadın ayrı bir pis zaten

• Bir topluma bişey itham ederken iyi düşün hepsinin hakkına girme

• Dil , Din , Irk ayrımı değil karakter ayrımı yap.

0|0
    0|0
    • ona ayrı bir karakter ayrımı yapıyorum zaten

• Sorunda karakter ayrımı değil ırk ayrımı yapıyorsun.

• benim ırk ayrımı yapmama çok kızmış millet ama peki ermenileri, alevileri dışlıyor mu? insanlar o kadar ayrım yaparken benim araplara yapmam niye kızıyorlar ki?
      Not. lafım sana değil burada yorum yapan hepsine

• En pis olan iki millet 1. Araplar 2. Zenciler nereden biliyorsun dersen aynı yerde yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • arabı da şarabıda sevemedim bir türlü bana itici geliyorlar

1|0
    0|0
  • araplar elle yemek yer. her yere pisler kıllı ve sabun bimelzer

1|0
    0|0
  • Kültür meselesi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o senin yengenden kaynaklı çok düzgün olanlarıda var

1|0
    0|0
  • Araplar deyip genelleme yapmazsanız sanki daha iyi ( arap degilim) bence bu yengenizin karakteriyle alakali bir durum.

1|0
    0|0
    • karakter olarak gıcık ama. Ama genelde araplar temziliğe pek önem vermiyor ve çok et yiyorlar

• Benim sevgilim arap senden benden temiz. Kişiyle alakalı ama arapların geneli öyle

0|1
    0|0
    • Ben genel olarak demek istemiştim. Yoksa illa arapların süper olanı vardır.

• Günahlarını aldın knk cehenneme gidecen djsnnf

• insanın kendisiyle alakalı

0|0
    0|0
    • araplar genelde çok et yiyor ve pekte temizlik alışkanlıkları yoktur. Bir de ayrıyeten bu kadın da gıcık yani

• Senin bu ayrımın çok pis, bende arabım ve kesinlikle üzerime alınmıyorum. Alındığım tek nokta ayrım yapman.

0|0
    0|0
  • Nereli bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...