Avcılar/Ambarlıda yaşayan ya da bilen arkadaşlar yardım?

İstanbul ünideyim, avcılar kampüsünde. ambarlıda yaşayan ya da kalan var mı acaba okula gitmem zor olur mu veya nasıl bir yerdir

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben yaşamam açıkcası.. beylikdüzünde düzgün sitelerden birini tercih et bence.. tabi bu senin gelirinle orantılı

0|0
    0|0
    • para problem değil ama beylikdüzünde günlük kiralık evler çok yaygın ve bir bayan için çok uygun değil maalesef.

• doğru haklısın.. bir çok semtte var bu ancak düzgün siteler de var

En İyi Kız Görüşü

• yürürsün. zor olmaz aslında. ben 5 yıl yaşadım. günün hangi saatinde dışarı çıkarsan çık emniyetlidir. istanbulun bir semti gibi olmadığını söyler çoğu insan.

0|0
    0|0
    • avcılarda yaşamak hiç istemiyorum aslında ama okula gelip gitmek kolay olsun istiyorum. merkeze uzak ama ambarlıda güzel evler buldum.

• ben de avcılarda yasamak ıstemıyordum ama bes yılın sonunda avcılardan ayrılmak cok zor oldu benım ıcın. sahilinde asla canın sıkılmaz aslında. bisiklet sürebilir, paten kayabilir, yuruyus yapabilir, denizi izleyebilir, piknik yapabilir, ucurtma ucurabılır, kitap okuyabılırsın. ister cimenlerde yuvarlan, ister kayalarda otur. orası senın negatıf elektrıgını atacagın harıka bır yerdır. seversın emın ol.

• çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Zor olmaz minibüs ve otobüs mevcut. Ama semt olarak bişey diyemem

0|0
    0|0
  • Taksi kullncan paran mi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...