Kapat

Sizce de araba kullanirken erkekler cok cekici degil mi :D?

Agresif olmalari bir de trafik yogunken sinirlenip kasilmalari kucuk cocuk gibi saga sola bagirmalari cok hosuma gidiyor ya. Tabi bir de uzay mekiği kullanirmiscasina cool tavirlari var ya sizce? 😂

2|0
20|42

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 41

• Güzel görünebilir de trafikte fazla öfke iyi değilmiş bunu anladım..
    Çünkü ona buna bağırıp çağırarak kimseyi adam edemiyorsun.. Birinde haklı çıksan iki adım sonra bir başka öküzle karşılaşıyorsun, uğraş uğraş bitmiyorlar..

1|0
    0|0
  • Agresif olmam, sinirlenip kasılmam. Uzay mekiği kullanırcasına tavrım olur tabi arabanın konsolu öyle olursa neden olmaayayım. mesela full bir c180. Koltuğa da bir yayılıyorum oohhh bir ayak ayak üstüne atmam eksik.

1|0
    0|0
  • Bence araba kullanan kadınlar çok çekici. Hele de üzerlerinde etek ve topuklu ayakkabı varsa. En çekici sahne de arabadan çıkarken, kapının açılması ve topuklu ayakkavılı sol bacağın ilk dışarı çıktığı an.

1|0
    0|0
    • Abi sen konuyu yanlis anlamissin ama evet dedigin sey bencede cok cekici 😂

• Yok ya doğru anladım. Sadece konuya kendi açımdan baktım. Sizin görüşünüze çok katılmıyorum. Çünkü biz araba kullanırken çok kabalaşıyoruz. Benim kendimden utandığım anlar bile oluyor.

• Helede sol kalçasında çıban çıkmış gibi sağa yatarak kullananlar inanılmaz seksi..

2|0
    0|0
  • Kızlar çekici hele kirmizi ışıkta arka koltuktan malzemeleri alıp dikiz aynasında makyaj yapması bitiriyor.. beni.

1|0
    0|0
  • ula o değil de araba kullanmaktan aciz bayanların bunları bu şekilde yazmaları çok hoş. kadınların hiç biri mümkünse trafiğe çıkmasın...

1|0
    0|0
  • Hayir bence Araba kullanan kadin daha cekicidir

1|0
    0|0
  • Recep ivedik bu tanima tam uygun 😃

1|0
    0|0
  • Manyak garıya bak sen 😉😃
    Eğlenceli olmuş sorun, minik kuş.
    Ve de ironik...

1|0
    0|0
  • işte bunlar hep testesteron.)

1|0
    0|0
  • çok agresif oluyorum ya trafikte :D sabah sabah 2 kişiyle kavga edecektim nerdeyse :D

1|0
    0|0
  • Oylemi 😀 arabayi kullanirken makyaj yapmiyoz ya ondan sana oyle geliyordur

1|0
    0|0
  • Şoförün olayım izle beni :D

1|0
    0|0
    • Ahahah amaan amaan olmek icin cok gencim. 😂

• Guvenemiyorumda 😂

• Direksiyonu olmayan arabayla drif yapmış insanım sıkıntı yok :D
      Ama bazı bayanlar onlar az değil ha fena kullanıyorlar sen demi onlardansin :D

• :D Türünün tek örneği olmalısın :D Magandasever :D

1|0
    0|0
  • Kibar ve kaliteli bir şoförse, altında araba da afili bir şeyse neden çekici olmasın?

0|0
    0|0
  • Bu tespitini bir şoför olarak mı söylüyorsun yoksa bunlar arka koltuktan gördüklerin mi? Şoför değilsen, anlayamazsın.

0|0
    0|0
    • Hem şofor hemde araba kullanan arkadaslarin yaninda otururken tespit ettigim seyler 😂

• İstanbul'da bir şoför kolay yetişmiyor. :D Lütfen kırıcı olmayalım.

• Öylemiş mi

0|0
    0|0
  • erjkekleri bilmemede... raba kullanan vede füenş gözlüğünü takan vede kısa etek giymiş güzel bir kadın çooooookkkkkk çekici

0|0
    0|0
  • magandanın birisi denk gelsinde gör çekicimi değilmi :D

0|0
    0|0
  • Bence erkeklerle tşşak geçiyorsunuz :)) Neyse yine de hoş olmuş bu soru.

0|0
    0|0
  • yoo.

0|0
    0|0
  • Yooo :D kadinlara kopuyorum zaten suremiyo bir de telefonla konusani var hshahs

0|0
    0|0
  • Oyle miymis? :)

0|0
    0|0
  • Oyle bir araba kullanirim
    Oyle bir makas atarim ki
    Ahh ahhh
    Yollarda adim yaziyo

0|0
    0|0
  • Bundan sonra daha dikkat edeyim o zaman araba kullanırken demek ki bayanlar bu gözle bakıyorlarmış)))))))))

0|0
    0|0
    • Evet ama argoyu kufru azaltmayi unutma o biraz itici yapiyor 😂

• Ben yaşamımda argo ya da küfür etmedim etmemde bana yakışmaz

• yokkbee bağıran erkek çekicimi olur.. senin bir yanlışın var..

0|0
    0|0
  • İğrenç yaaa siz o hanzolardan ne haz alıyorsunuz yaaa

0|0
    0|0
  • Hayır hiç hoş değil bence. Bu bahsettiğin adamların cinayet işleme potansiyelleri var. Hani trafikte yol tartışması kanlı bitti bilmem ne tarzındaki haberler var ya. İşte senin bahsettiğin tipler, bu haberlere konu adamlar.

0|0
    0|0
  • Trafikte bizi seks objesi olarak görmenize izin veremeyiz :P :D :D :D

1|0
    0|0
  • Fazla artislik iyi değildir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 20

• Yoo biz daha çekiciyiz

1|0
    0|0
  • Bak şimdi nasıl bozucam bu teorini :) o pembiş hayallerden çık, şunu hayal et azıcık trafik var.. Ulan senşn ananı... diye başlayan cumleler. Kırmızı yandıgında 0.1 sanıyede daat daaat kornaya basan adamlar.. KAdın görunce makaslayıp sıkıstıranlar lalarda lerler :)

1|1
    0|0
    • O da bisey mi elde sigara kol camdan disari bir de kafayi cikarip saga sola turkurmeleri 😂 zaten dalga amacli yazdin ciddi degilim 😂

• ahahahh aynen ya birde sanki en iyi sürücü kendisiymiş gibi konuşmaları yok mu 😂😂

1|0
    0|0
    • Sorsan hepsi mikemmel dunyanin en iyi suruculeri o kadar kazayida ben yapiyorum zaten 😂

• 😆😆😆😆 hepsi artiz yahuuu...

1|0
    0|0
  • Trafikte sinirlenen adamlar beni geriyor sadece. Ama her yerde olduğu gibi araba kullanırken de kendinden emin olmalarını seviyorum.

0|0
    0|0
  • özellikle jeep kullananlarr

1|0
    0|0
  • Offf sorma ya alayci bakis atip gaza basip makas atmaya calisanlar da cekici parmak gosteresim var o kadar cekiculer. 😂😂

0|0
    0|0
  • Bana normal geliyorlar 😂😂

0|0
    0|0
  • Evet cok cekici oluyorlar

0|0
    0|0
  • Çok ezikce geliyor , trafikte sabirli olan erkek daha çekicidir.

0|0
    0|0
  • Çok tatlılar çok :D utanmasan bebek muamelesi yapacaksın eşşek kadar adamlara :D

0|0
    0|0
  • Dikkat etmemiştim. İlginç

0|0
    0|0
  • Gayet sakin kullansa da çekici..

0|0
    0|0
  • Sakknler daha iyi bağırıp cagiranlardan tiksinirim

0|0
    0|0
  • Kamyoncularda dahil mi bana o coollar pek denk gelmedi yol boyunca camdan kafasını çıkarıp bana oofff bu ne ya gibisinden kroca laf atanlar denk geldiği için birşey diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Bana öyle sinirli hareketler yapanlara ayar oluyorum bide beni geçmeye çalışmazlarmı:D uyuzlar ;))

0|0
    0|0
  • Aynen ya😃

0|0
    0|0
  • Bence de çok çekici :D

0|0
    0|0
  • Bilmem dikkat etmedim

0|0
    0|0
  • Hepimiz oyleyiz bence gigdj