Yan komşularınızın kavga ettiğini duysanız ve ufak çocuklarını dövdüklerini anlasanız ne yaparsınız?

Ya da bir şey yapar mısınız? Yoksa aile meselesi diyerek bir şey yapılmaz mı, karışılmaz mı?

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• Polisi ararim diyecem, bizde ise yaramiyor.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Polise haber veririm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Burasi Turkiye karissan kocamdir severde doverde derler. Nitekim kavga eden kari kocayi baristirmak icin giden insanlari terslerler.

1|0
    0|0
  • polisi ararım direk mudahil olmak dogru olmaz

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum hiç öyle komşum olmadı umursamam diye düşünüyorum aksi takdirde öfkeme yenik düşebilirsin.

1|0
    0|0
  • Kentsel bölge ise 155 kırsal bölge ise 156
    Durumu bildireceksin ve kenara çekileceksin
    Yoksa bir anda kendini olayların içinde bulma ihtimalin var bu ülkede

1|0
    0|0
  • Kapiyi calar her seyin yolunda olup olmadigini sorarim ozur dileyip sesi keserlerse evime donerim ama atar yaparsa adami doverim

1|0
    0|0
  • çocuğun üstünde sigara söndüren ruh hastaları olduğu için temkinli yaklaşmaya çalışıyorum şiddetin her türlüsü anlamsız ve egosunu gösterip böbürlenilişin ifadesidir ama şunu da belirtmem gerekiyo şiddet gören biri olmadığımdan kafama bir iki tane vursalardı belki aklım başıma gelirdi ihtimalini de göz önüne almak istiyorum duruma ve çocuğun davranışlarına (piçliklerine) göre tutumum değişir :D

1|0
    0|0
  • amman banane aile meselesi işlerine karışmam

1|0
    0|0
  • yüksel ihtimal umursamam.

1|0
    0|0
  • Şiddetli bir dayaksa ve devamlı oluyorsa tenhada kıstırır önce sopayla bir güzel döver sonra da bir daha ki sefere o sopayı boylu boyunca g*/tüne sokacağımı net olarak belirtirim. Kadın ya da erkek fark etmez. İkisini de döverim. Çocuk kurtulsun diye de savcılığa suç duyurusunda bulunurum. Ama küçük ve sık olmayan aile kavgalarına müdahil olmam.. Yine de çocuğa kalkan eller beni de yaralar her durumda. Samimiysem konuşurum yapmasınlar diye.

0|0
    0|0
  • bir ara 5 yaşındaki çocuğunun ağzını burnunu kıracak kadar döven biri vardı, sonra babamla biz de onu dövdük

1|0
    0|0
  • Çocuk olunca durum değişir tabi

1|0
    0|0
  • Bende gidip yan komşuyu döverim. He eğer ufak bir iki tokat atıyorsa karışmam ama fazlasına müsade etmem...

1|0
    0|0
  • Karışmam insanlığı o kadarmış derim kendi çocuğuma asla öyle davranmam ses yükselir ama kendi canından birine vurulmaz... Hayvanlara bile vurmak çok günah...

1|0
    0|0
  • Dövmek var dövmek var

1|0
    0|0
  • Bayağı devam edecek bir durum olurssa can sıkarsa olmaz ki bizim mahlede böyle bişi yapacak kardeşim yok :D herkes herkesin ne olduğunu bilir

1|0
    0|0
  • bişey bahane eder kapılarını çalarım başkada elden bişey gelmiyor

1|0
    0|0
  • ortada kalınacak bir soru olmuş

1|0
    0|0
  • Polise şikayet ederim

1|0
    0|0
  • Polise ihbar ederim

1|0
    0|0
  • Çocuk veya kadın dövülüyorsa düşünmem araya girerim direk

1|0
    0|0
  • dövmek için değil bitane daha yapmak için çaba sarfedin derim

1|0
    0|0
  • ağzına biber sürerim

1|0
    0|0
  • Konuşulmalıdır anlatılmalı yanlis olduğu anlamiyorsa kurumları var aranır bildirilir

1|0
    0|0
  • Samimiysem giderim değilsem polisi ararım ama büyük ihtimal giderim yani birini dövdüklerinden eminsem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• evini basarım ne demek çocuğa vurmak ki daha öncede karısını kapıya koyan bir öküze karşı kadını savunmuştum

1|0
    0|0
  • Karışırım. Söz konusu çocuk olunca sakince durabileceğimi zannetmiyorum.

1|0
    0|0
  • çocuk dövüyorsa skntı

1|0
    0|0
  • Her bir fiske bana atiliyor gibi hissederim, kapilarinda biterim. En onemlisi cocuklari aradan kurtaririm.

1|0
    0|0
  • polisi ararım hemen

1|0
    0|0
  • şiddet neyin çözümü ki polisi ararım hemen

1|0
    0|0
  • direk polisi arardım, daha önce aramışlığım var zaten.

1|0
    0|0
  • ne demek aile meselesi karışırım çocuk sonuçta

1|0
    0|0
  • Bizim komşu kaynanasini dovuyirdu babam kızıp polisi aramıştı

1|0
    0|0
  • Cok asiriysa polisi ararim

1|0
    0|0
  • Karışmam