Babamdan yolda yurumeye bile utanir oldum niye boyle yapiyo ya?

Ya hastaneye gittik karnim agiriyo diye aile hekimine neyse ciktik hastaneden biz cikarken sac uclari tamami yesil askili giymis bide kot yani kizin giyiminde hicbise yok saclari yesil iste. Resmen babam afedersiniz hayvan gibi kiza bakti kafasini ceviriyo bakiyo ceviriyo kiz gidecegi yere gidene kadsr kiza bakti izlemedi yani bir bakiyo ceviriyo kafasini bidaha bakiyo falan okadar cevirip baktiki diger hastanede calisanlar babama ters ters bakti bitane jadin babamdan nefret ediyo gibi bakti babama cunku bakmasi okadar dikkat cektiki artik onlar bile rahatsiz oldu ama o yesil sacli kiz gormedi babamin baktigini kizin arkasi gorunuyodu cunku sadece. Sonra eve gelince niye oakdar baktin diyince oyle giyinilirmi bide 112 acilde calisan diye almislar su tipe bak nasil saclari giyimi alsinlar bunu isten falan diyo yeter biktim artik rezil oldum zaten hastanedekilere napicam

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma ama böylelerinden nefret ediyorum Allah sabır versin size

0|0
    0|0
    • Ya cidden tamam kizin saclari dikkat cekiyo hadi neyse 1 kere vakarsin olmadi 2 ama babam 20 kere bakti eger kizin yuzu donuk olsqydi cidden cok rahatsiz olurdu

Erkekler Ne Diyor 7

• Babandan mı utandın?
    Ben çocuk yapmıyorum mk.

0|0
    0|0
  • Utanılacak. Kadar ağır değil dururum , kendi hayat görüşünü tepkili dile getirmiş biraz belki. Rahat ol herkes kendinden sorumlu

0|0
    0|0
  • baban haklıymış
    da sen anlamamışsın

0|0
    0|0
  • g. tünü başını açanlarda hiç kabahat tok demi bakanlara kızın nerden nereye geldik

0|0
    0|0
  • Haklısın bende senin gibiyim

0|0
    0|0
  • Annene söyle babanla daha çok ilgilensin :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• yapacağın bir şey yok, o senin baban. rezil ediyorsa kendini ediyor, seni değil. yanlış bazı kanaatleri var hayata dair. keşke olmasaymış ama var işte. bırak kendi dünyasında nasıl yaşaması gerektiğini düşünüyorsa yaşasın.

0|0
    0|0
  • Nefret ederm boyle tiplerden baban sapik

0|0
    0|0
Yükleniyor...