Kimler oruç tutuyor kimler tutamıyor yaz aylarında?

ramazan ayı yaklaşıyor peki oruç tutabiliyor musunuz? geçtiğimiz senelerde tutabildiniz mi. Allah kabul etsin şimdiden tutacağımız oruçları

1|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Müslüman insan niye bir iki gün oruç tutar ki hiç tutmasın :D Yani daha mantıklı. Tutarsız olmayacak bir insan.
    İnançlı bir insan ben zorlanıyorum tutabildiğim kadar tutarım diyemez. Öyle bir şey yok bu dalga olur. Çok komik yani.
    Ben 3 senedir tutamıyorum. Ne olduğunu söylememe gerek yok sağlık problemim çünkü.
    Bu yılda tutamıycam malesef. İnşallah bir sonraki sene tedavim biter düşük bir ihtimal ama olsun.
    Allah tutanların kabul etsin.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu mübarek bedenime oruçla eziyet etme günahına giremem ;)

0|0
    0|0
    • merak etme o mübarek bedenin içindeki mübarek ruhuna eziyet edilir elbet. o zaman da bugünkü rahat günlerini düşünerek katlanırsın yaşayacaklarına

• valla dua edesim geldi senin gibi mübarek bir insana. Allah doğru yolu göstersin ne diyeyim :D

• Allah (varsa şayet) herkese göstersin o doğru yolu tez zamanda.

Kızlar Ne Diyor 9

• tabiki tutabiliyorum yine tutacağım

0|1
    0|0
  • Ramazan da mutlaka tutarım

0|0
    0|0
  • Tutuyorum ama çoook zorlanıyorum açlık hiç bana göre değil ama iftar vakti ezan okununca her şeyi unutuyorum :)

0|0
    0|0
  • Amin cumlemizin inşaAllah.🙏 gecen sene ilk defa tuttum cunku saglik nedenleri yuzunden tutamam diye dusunuyordun tansiyonum hep duser mesela. Ama Allah kerim tam 3 gun tutmayi basarabildik ilk sefer icin iyiydi daha fazla tutmayi diliyorum.)

0|0
    0|0
  • Tutuyorum

0|0
    0|0
  • ramazan ayinda tutarim yaz kis farketmez..

0|0
    0|0
  • Tutuyom.

0|0
    0|0
  • Tutabiliyorum tutucam

0|0
    0|0
  • oruç tutabiliyorum en fazla 1 veya 2 gün zor oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1