Dışarda Gezerken Bakılması?

Sokakta özellikle sevgilimle gezerken bakışlardan çok rahatsız oluyorum. Kız arkadaşıma ben yanında olduğum halde bakanlar oluyor yüzüne bakıyorum dik dik göz göze geliyoruz hala utanmadan bakıyorlar. N'apalım illa dövelim mi öldürelim mi birini? Artık gerçekten iğrenmeye başladım bu durumdan. Her gün 50 kere başıma geliyor. Hadi birini dövdüm hangi birini döveyim? Neden böyle yapıyorlar arkadaşlar gerçekten merak ediyorum. 22 yaşındayım bu sene üniversite bitecek güzel bir kariyer güzel bir hayat beni bekliyor. Çok sabırlıyım ama en sonunda çok kötü birine patlayacağım. Kolay kolay kavga etmem çok sabırlıyım ama edersem de gerçekten sicil sabıka alırım üstüme öldürebilirim bile. Sırf bu yüzden frenliyorum hep kendimi.

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bana dik dik bakana bende dik dik bakarım- o rahatsız olup kafasını başka tarafa çevirene kadar.

0|0
    0|0
    • Ya haklısın ama başıma bela almak istemiyorum bu sefer de özgüven kırılıyor altta bir arkadaşa yazdım açık olarak tam özgüvenden kasıt ne anlatmak istediğimi. Boğaziçi üniversitesinde iyi sayılacak bir bölümde okuyorum, çok güzel bir gelecek beni bekliyor. Şuanda mezun olma aşamasındayım çok iyi şirketlerde çalıştım, staj yaptım. Yabancı dilim var , bunların anlık bir sinirle heba olmasını istemiyorum. Kavga etmekten falan korkum yok lise 1'den beri yurtlarda büyüdüm zaten aile yanımdan ayrıyım çok kavga ettim dayakta yedim, dövdüm de toplumun geneline göre güçlü bir erkeğim de ama bu çözüm değil, hangi birini döveceksin? İstanbul'da yaşıyoruz sonuçta 10 metre geride birisi baksa sonra 50 metre ileride birisi daha bakıyor. En ufak bir sabıka kaydım olsa veya sicilim bozulsa kavgadan ötürü tüm emeklerim çöp olur. Bunları düşünerek susuyorsun sustukça da kendimi kötü hissediyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Valla kardes o durumdan bende cok rahatsiz olurum. dik dik bakmaktanda bir sey anladiklari yok.
    En iyisi bayanin usulünce kapali olmasi. o zaman bayanın bir suçu olmaz. herifler hayvan dersin. kavga edersende her türlü haklı gösterilirsin.
    Çünkü ortada bakılacak birşey yok. şahsi adıma , bu yüzdende açık kişilerden uzak duruyorum.

0|0
    0|0
    • Dostum açık giyinmiyor yani kapalı değil kız arkadaşım tesettürlü değil yani ama normal işte herkes nasıl giyiniyorsa öyle giyiniyor. Tayt bile giyme diyorum giyerse de üstünü kapatacak bir şey giy diyorum onun üstüne, çok dar pantolon falan da giymesini istemiyorum zaten bazen bu konu yüzünden tartışıyoruz bile ama durum böyleyken bile sonuç bu işte bide açık giyinse ben katil olurum galiba.

• Namus adamlık ağızlarda sakız olmuş. bu pisliği yapan insanlar adamlıkla alakalı yazılar paylaşıyorlar sosyal medyada. şahsi adıma ben daha modern yerlerde yaşamayı tercih ederim. bizim konyada meram var mesela. kimse öyle dönüpte bakmaz. bayanlar yolda spor yapar. ben evimin orda koşuya çıkayım sala k mı bu. deli mi dürttü bunu diye konuşurlar. bide müslüman olacaklar. tüh onların kalıbına..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısında aldırma, kızı sen kapmışsın işte, buna sevin

0|0
    0|0
    • Abi öyle de olmuyor ki adam yanındaki kıza bakıyor veya illa sevgilin olması önemli de değil yanında ablan, kız kardeşin, kuzenin akraban hatta annen, teyzen bile olabilir. Adam bayanı rahatsız edecek şekilde bakıyor. İçgüdüsel olarak mı bilmiyorum yanındaki erkek sen olduğun için bu sefer o bayanı sanki dışarıdan tehlike gelmiş koruyamamış gibi hissediyorsun bu sefer özgüvenin kırılıyor. Başıma bela almak istemiyorum sadece

• Fazla açık giyinme

0|0
    0|0
  • Sevgilini biliyorsan problem etmene gerek yok bence

0|0
    0|0
    • Gururuma dokunuyor bakmaları kıskanıyorum. Sevgilime güveniyorum ama rahatsız oluyorum işte. Tek bana mı böyle oluyor bilmiyorum ama en sonunda kavga edeceğim birisiyle.

• benim başıma da geldi
      çok rahatsız oluyorsun huzursuzluk filan ama o anın tadını çıkaramıyorsun
      kıskançlığı bir kenara bırakıp sevdiğin kişi ile vakit geçirmenin tadını çıkar sonuçta birbirinizi seviyor ve güveniyorsunuz

• Çünkü millet olarak sadece kendimize iş gelince namusluyuz malesef

0|0
    0|0
    • Gerçekten ben kimseye bakmıyorum sokakta çift görsem inan o çocuğa olan saygımdan bakmam kıza. Metroda otobüste yanıma otursun sevgilisi kalkar yer bile veririm rahatsız olmasın diye yanındaki çocuk ama işte özellikle sanki bilerek kışkırtmak için bakıyorlar.

Yükleniyor...