Uyuyamiyorum yine yine vatan?

Uyuyamiyorum yine yine vatan?Uyuyamiyorum birisi beni bekliyor bu vatan beni bekliyor oradaki insanlar beni bekliyor.
Neden neden bu ölümler neden. Şu gecenin karanlığına bakın mavilige vatanıma bakın neden bu vatan böyle neden bu savaş neden biz mutlu olamıyoruz neden hep birileri ölmek zorunda neden anneler ağlıyor neden ben kardeşime dusman oluyorum biz değil miyiz bu vatan için Çanakkale de savaşan neden. Neden bu vatanın evlatları ölüyor.

Artık yapamıyorum durduramıyorum kendimi uyumak hainlik gibi geliyor.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Az onceki dokunulmazlik sorusunun seviyesizligini hesap et niye olumlerin oldugunu anlarsin... insanca elestiri yapma kabiliyetine sahip bir ulkede yasamiyoruz malesef...

0|0
    0|0
    • Ne var biliyor musunuz hepiniz siyaset yapıyorsunuz ama oradaki masum insanlar ölüyor. Sadece siyaset. Başka bir halta yaramiyorsunuz

• Ben de ölen insanların acisini yaşayan biri olarak siyaset denen şeyin boş olduğunu düşünüyorum. Siyaset dediginiz şey oradaki insanların rahatça yaşadığı ve bizim gibi insanlar ölüme mahkum edildigi olaydir. Şöyle Türkiye'ye don bak hangi siyasetci'nin yakini oluyor hangi partiden oluyor olmuyorlar çünkü onlar zengin onların korumaları paralari var onların tek bir emirle doğuda savaşacaklari askerleri var dünyanın düzeni yanlış. Hep birileri birilerini yönetiyor.

• Sonuna kadar katiloyorum... ölumun golgesi uzerine bir siyaset benimsenebilirmu... ama gordugum gibi hersey onlarin elinde.. tsk ve polisler onlarin emri sonucu savasiyor... hal ve durum buyken bu kanli golu kurutmanin yolu siyasetten baska yerden gecmiyor malesef ki... yoksa ben siyaseti o gun ceset parcalarini uzerimde gordugumde biraktim... o an hersey bombos geldi...

En İyi Erkek Görüşü

• Kaplumbaga deden
    Nerden bilek mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Neden uyursan vatana ihanet mi ediceksin? Aksine elinden geldiğince düzgün olup ülkeyi kalkındırmak barış adına çalışmak değil mi önemli olan. Bunun için zinde olmak şart azizim uyku önemli 😊

0|0
    0|0
  • Başka bir vatanın evlatlarına zulum ettikleri için

0|0
    0|0
Yükleniyor...