İstanbul'da cok zengin bir yaşamdan sora mersin nasıl biryer?

merhaba ben cocuklugumdan bei istanbuldayım bebek te ailemle oturyorduk. En iyi okullara gittim en güzel yerlerde gittim ama babam bütünmal varlıgını batırdı ve mılyon dolarlık sırketten annemin mersinde babasından kalan yazlık ev kaldı. Mersin nasıl biyer napıcam orda burdan cok küçükmüş alışırmıyım bilgisi olan babam oraya taşınıcamızı soyledı bır sure :(

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbuldan sonra Mersin sana tabiki çok çok küçük gelir semt kadar gelir yani alışman biraz zaman alır ama hayat bu ne göstereceği belli olmuyor başına gelenlere üzüldüm ama zamanla alışır insan merak etme belli bir süre en azından idare edersin diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim bebek yok bogaz köprüsü sorti lokma da kahvaltı suada da yok bari bodrum olsaydı ya geceleri uyuyamıyorumm abii

• tesekkurler en iyi görüş

En İyi Kız Görüşü

• Güzeldir ben severim mersini

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Etiler ve bebekte çocukluğum geçti. Mersini de biraz bilirim. Her şey senin kafan ve ön yargılarınla alakalı. Mersini sevmeye hazırsan orada da mutlu olursun. Olumsuz önyargılar taşırsan asla mutlu olamazsın. Sen nasıl olmasını istersen öyle olur yani.

1|0
    0|0
  • Gel bakalım küçük İstanbul burası alışma sürecinden sonra seveceğini tahmin ediyorum. sıkılası kötü bir şehir değil kozmopolitan bir yapisi var ancak havasıyla deniziyle her insana hitap eder öğrenirsin zamanla.

1|0
    0|0
  • Ben antalyalı bir olarak mersinde güzel bir yer ilçeleri daha güzel merkezde hatırı sayılır büyğklüktedir

1|0
    0|0
  • Mersinin ve adanin insanlari biraz sert mizaca sahiptir alisman zaman alabilir. Istanbyldan sonra birwz alismak zor olcak

1|0
    0|0
  • herkesin yaşam tadı farklıdır. en iyi gittiğinizde anlarsınız

1|0
    0|0
  • Mersin güzel memleket değerini bilene.. Ama altın tepside de sunsalar sen alışmakta zorlanırsın. Çünkü bakış açın önyargıdan oluşmuş yarını düşünmek yerine gideceğim yere nasıl alışabilirim güzel mi vs. diyorsun. Başını sokacak bir yerin olmasına sağlığının yerinde olmasın ailenin yanında olmasına daha şükredeceğin birçok şey varken kafana taktığına bak. Boşuna okumuşsun en iyi okullarda...

0|0
    0|0
  • Ciddi misin? şu an varya gerçekten çok üzüldüm ya

1|0
    0|0
    • Bende nişantaşında yaşıyorum gitmene gerek yok istersen kalabilirsin İstanbul'da

• iki tas yemek yapamaz mısın :)

• evimde köpeğim var gitme mersine gel bende kal oğluma bak olmaz mı?

• Cindirella man isimli bir film var izle bu duruma alışırsın..

1|0
    0|0
  • Oraya memleket deyip de bayrak dikilmesini anlayamadım yazın 1 ay kalmıştım
    Hayatımın en kötü bir ayıydı

0|0
    0|0
    • ciddimisin neden?

• ayy ben acı ve et yıyemem veganım :( arabamı aldılar zaten otobuse bınıcem off yaa

• Yüce jizız kratst başka dert vermesin

• Alışırsın.

1|0
    0|0
  • huzur var

1|0
    0|0
  • Sanırsın ziyagiller.

0|1
    0|0
  • Evi satın başka yerden ev alın arkadaşım

0|0
    0|0
    • sadece o ev var ve cok ucuzmus birde bir fondan az para gelıyormusbişele düşünene kadar elımızdekıyle guzel sartlarda yasıycamızı soyledı babam ev bızım olucak ve fondan 2 bınlıra gelıyor sımdılık ora ucuzmus oyle krarverdıler.

• En iyi okullarda okumamışsın ki ne Mersin ne Anadolu ne de kavramlar hakkında bilgin yok...

0|1
    0|0
  • güzel bir yer. ben mersinliyim. ve orda yaşıyorum. türkiyenin en güzel sahil yerlerinden ve en uzun sahil yoluna sahip tek şehridir. çok güzeldir. hoş geliyorsun. umarım seversin..

0|0
    0|0
  • Beni de yanında götür.
    Benim kalacak bir yerim bile kalmadı.

0|0
    0|0
  • batırmamıştır size şaka yapıyordur...

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...