Yengec burcu erkekleri sizce nasillardir?

Yengeç burcu erkegi nasillardir? Ne severler, aldatirlar mi, birden fazla kişiyle konuşurlar mi, sadiklar mi, yalan atarlar mi kısaca nasıl yaratıklar?

Güncellemeler:
Eee bu kadar mi cevap

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yengeç burcu erkeği son derece nazik bir kişiliğe sahiptir. İnsanları kırmak ve üzmek istemez. Karşısındaki insana bu konuda çok önem verir. Yalandan nefret eder. Yalan söyleyen insanları da itici ve soğuk bulur. Bir kişinin yalan söylediğini görür veya duyarsa o kişiyi hayatından uzaklaştırmaya çalışır. Her zaman dürüst olmanın önemli olduğuna inanır ve savunur. Yengeç Burcu Erkeği Yengeç burcu erkeği her zaman ağır başlı, aşırı davranışları olmayan ve mağrur bir erkektir. Bu tarz davranışları ile insanların dikkatini olumlu anlamda çekmeyi başarırlar. Duygusal yapıları hassas ve kırılgandır. Saygıya ve sevgiye çok önem verirler. İnsanların kendisini sevmesini ve ona saygı duymasını beklerler. Hayatlarındaki vazgeçemeyecekleri en önemli nokta aslında budur

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadık çok sever ama fazla duygusal ben bir süre sonra kaldıramamaya başladım bu durumu

1|0
    0|0
    • Her sıkıntısında yanında oldum iki yıl boyunca. Ben kova burcuyum çok sıkıntılı bir hayat yaşamama rağmen etrafa yansıtmam bunu. Ama o özellikle son dönemde súrekli mutsuz sürekli ailesiyle ilgili sıkıntılardan dert yanıp durmaya başladı. Dediğim gibi her sıkıntısında destek oldum. Ama bir yerden sonra kendi karakterimden dolayı bu durumu soğuttu beni. Insan biraz daha güçlü duran bir karakter istiyor. Súrekli dert yanmak mutsuz takılmak falan bana göre güçsüzlük

Erkekler Ne Diyor 14

• Yengec erkegi genelde maneviyata cok onem verir.. maddesel yaklasmayin atomlariniza ayirir... melankoliktirler. iclerinde hafif bir serserilik yatsada sorumluluk sahibidirler.. alingandirlar ama dogru seylere alinirlar. guven konusunda suphecidirler. defansa yatan kontratak erkeğidir. gol yollarinda sikinti cekerler ama bol pozisyon bulurlar. sahiplenici ve bellinetmrselerde kiskanctirlar yalnizca sevdigini.. yapmacik sevgilisini kiskanmaz. humanistdirler.. sanattan siirden vs anlayan, espri kabiliyeti gelismis bayanlar onlar icin daha ust siradadir. her insan gibi sinirlamalri vardir fakat keskin olabilir.. karsisindaki ibsana gore ruh hali de degisir. kinci degillerdir ama unutmazlar. sevgisini kendince yasamayai severler. reklami sevmezler. reklam edeni de. Elestirilmeyi severler ama dozunda. akil verirler, akil almazlar. caliskandirlar ama tembelligide severler. dolunayda kurt adam olurlar ilkdördünde somuncu baba son dördünde prrens charles... garantici olmayi secerler.. avini gozlemler sonra yerler... yiyemezlerse zarar da vrmezler. 3 e ayrilirlar.. ilk aylardaki ikizlere kayar ki secici son aylardaki aslana bencil olurlar orta aylardaki ise karamsar... iclerine aglarlar cogu kez, samimiyetsizligi, lakaytligi asla sevmezler. güven ve sadakat cok onemlidir.. e biraz da yöresine bagli ama dominant olmayi isterler. ama kuralina gore oynarlar. hayalperestdirler maceraci degil.. dobradirlar ama dikkat et yanlis yaparsan ilk sevdigindrn baslamakta terrddut etmez.. fedakardirlar. can olulrar gunu gelince.. hisleri kuvvetli olup oyun oynayanlari iyi sezer brlli etmez turan taktigi yaparlar.. sadelikten hoslanir. kalabalik sevmez.. ataerkil yasarlar. herkesle uyum saglar fakat herkesi es olarak kabullenmez. zordurlar. hayatla hep savaş halindedirler. ona yardimci olan guclu kadini da tercih edebikecegi gibi isine karismayan zayif kadinlada yola devam edebilir. merhametleri tavandir. ayrintici ve düsünürdürler.

0|0
    0|0
    • Iste oyle okursun aradan günler geçersin rn azindan bir tesekkur bile etmezsin... sakin ha yengecle falan bu kafada gitme derim...:)

• Yalan soylerim lazik oldukca sadigimdir ama seviyosam yani oylesineyse birden fazla kisiyle konusurum aldatmam

0|0
    0|0
  • ben sabırsız ve dengesizim kanka :D

0|0
    0|0
  • adamın dibiyizdir

0|0
    0|0
  • bosver sen boğa bul 😄😇

0|0
    0|0
  • bu ne burç patlamasıdır gece gece

0|0
    0|0
  • bizi iyi insanlarız duygusalız evcimen ve cok asırı duygusalız ailesine duskun merhametli aksiyon hastasıyız aldatmazlar kolay kolay ama sen aldatırsan senı 100 kere aldatırlar ıntıkam alır senden bır sekılde durust olursan daima kazanırsın

0|0
    0|0
  • Ya bu burcu artık rahat bırakın başkan bu ne?

0|0
    0|0
  • Onları bilmiyorum da biz Koç'lar nasılız sizce? 😂

0|0
    0|0
  • Balik burcu erkekleri sizce nasillar

0|0
    0|0
  • Akrepten iyidir

0|0
    0|0
  • Cok sakin ve mazlumdur

0|0
    0|0
  • saati saatini tutmaz benim gibi...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Yan yan yürürler, kıskaçları vardır. Her an sıkıştırabilirler.

0|0
    0|0
  • Tanimam etmem istemem

0|0
    0|0
  • Ne burçmuş arkadaş ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...