Antideprasan kullaniyorum bir zarari olur mu?

2 haftadir antidepresan kullaniyorum dahada 6 ay boyunca kullanmayi dusunuyom sizce kullanayimmi

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Psikiyatrist kontrolünde kullan kafana göre takılma öyle

0|0
    0|0
    • Psikiyatrise daha gitmedim birkac ay gecsin oyle gitcem zaten ilk ona gitseydimde bir ilac vercekti birkac ay sonra yeniden gel diyecekti

• Nasıl emin oluyorsun belki başka ilaç vericek kafana göre takılma şakaya gelmez bu işler

• Hicbir test yapmiyolarki kafasina gore bir antideprasan veriyo o kadar benim bir tanidigim gidiyo ondada cekingenlik takinti gibi seyler ondada aynisi var bende ondan aldim

En İyi Erkek Görüşü

• Bende prozac adinda bir ilac kullanmistim bir kac ay icime cok kapaniktim kimseyle konusamazdim kekeme olmaya baslamistim cok kotuydum yani bu ilaci kullandim kekemeligim herseyim kafamdaki tum olumsuz dusunceler gitmisti. Ozguvenim yerine geldi herkesle cok rahat konusuyorum baya ise yaradi bende

0|0
    0|0
    • Benimde ayni sorunlar herseyi kafama takiyorum hic mutlu olamiyordum benimde aklima geldi bu tanidigim birisinin tavsiyesiyle kullandim ilk 2 gun fazla doz almisim biraz basim agridi ama ondan sonra iyi gelmeye basladi simdi hergun yarim aliyorum ilerde dozaji artiracagim ise yaramaya basladigini hissettim daha fazla konusmaya basladim eskisi gibi sushkunlugum azalmaya basladi iyiki almisim umarim dahada iyi gelir

• İyi gelicek sen duzenli kullan aksatma yeterki. Bambaska biri yapti beni. Umarim istedigin sonucu alirsin :)

• Su anda kullaniyorum gunluk yarimdan 1 e cikardim cunku etkisi azalmaya basladi insallah tam aldiktan sonra yine etkisi surer

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakin kullanma Birak bence ben o hataya düştüm sende düşme çok pişman olursun

0|0
    0|0
  • Olmaz anca uyursun mayışırsın 😂

0|0
    0|0
  • Cesaret manyagi olmak istiyorsan kullan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Git araştır hiç seni ikna filan edip ban yemicem opium, marihuana daha yararlı antidepresan dan ,
    Sigaradan bile daha masum ,
    Antidepresan â psikiyatrist verse bile sıcak bakma, o kadar yani

0|0
    0|0
  • doktor tavsiye etmiştir umarım. ve zorunlu kalmadıkça kullanma dostumo kadar uzun kullanmanı kesinlikle önermem

0|0
    0|0
  • Zor durumda kalmadıkça kullanmanı önermem bildiğim kadarıyla ilacı kullanmayı bıraktıktan sonra bile etkisi kötü oluyormuş. Zaman zaman unutkanlıklara neden oluyor aynı zamanda çevrendeki kişilere olumsuz yansıtabilirsin

0|0
    0|0
  • Benim 5 yılım bu halada kulanırum kafan mal gibi oluyor uyuşuo bir nebi salaklaşıyorsun unutuyorsun hrşyeyi 2 saat önce ne yedigini unutuosun insanlar nana deli gözüyle bakıyor eskien doktor olcak kadar zeki iken şimdi milet bana salak gözüyle bakıyor

0|0
    0|0
    • Biraktiktan sonra duzelme oluyormu

• Benim dedigim zekayla alakali icerken uyusuyosun mal gibi oluyorsun biraktiktan eskisi gibi oluyonmu

• Hayır

0|0
    0|0
  • kullanma zarari vardir

0|0
    0|0
  • Senelerce kullandım bir iyi iki kötü sonucu var. Hangisini söyleyim ilk

0|0
    0|0
  • bence çok kaptırmamaya çalış kendini sonra bırakmakta zorlanırsın.

0|0
    0|0
  • Olur tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...