Tam yok olacağınız anda mucize oldu mu?

Böyle hayatınız ayaklarınızdan kaydığında, intihara meyilliyken her şeyinizi kaybetmişken ruhunuz berbat bir çöküntüdeyken, güneş doğdu mu?

0|1
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• o ancak stv dizilerinde olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Allaha çok şükür bu konuda aklımı kaybetmiyorum. Maalesef böyle bir tecrübe yaşamadım yoksa ballandıra ballandıra anlatırdım insanlara bir nebze ışık olurdu. Ama güneş her zaman doğuyor benim semtimde ya da dünyamda :)

1|0
    0|0
  • Evet bu uyandim sabah olmus

1|0
    0|0
  • oldu çok

1|0
    0|0
  • doğuyor kardeş doğuyorda sonrası çok öenmli ne için doğdu neye doğdu sonrası yine boka sarıyo diyosun yanlış zaman yanlış insan :(

1|0
    0|0
  • Miracle diyosun değil mi? Şahsen bu kelimeyi çok severim.. Hayatım mucizelerden ibaret.

1|0
    0|0
  • her zaman oluyor allahım sana şükürler olsun

1|0
    0|0
  • Biz zaten siyahız onlar karalasa ne olacak

0|0
    0|0
  • doğmadı doğmuyor doğmayacakta. mucize inananlara gelir ama ben inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır olmadı her halde

1|0
    0|0
  • çok zaman olur o dediğin yeter ki inanmaya devam et

1|0
    0|0
  • Çıkmayan candan umut kesilmez

0|0
    0|0
  • olmadı :(

0|0
    0|0
  • olmadıı

0|0
    0|0
  • doğmuyor

0|0
    0|0
  • Evet. Yaşam olduğu sürece umut her zaman var. Umudunu yitirme.

0|0
    0|0
  • Onlar filmler de olur

0|0
    0|0
  • Doğmasını bekliyorum

0|0
    0|0
  • Güneşin banada doğmasıni bekliyorum buna inanıyorum

0|0
    0|0
  • Sabredersen her gün güneş doğar. Sadece bazı geceler biraz uzun 😊

0|0
    0|0
  • Doğdu tam intahar edicektim silahı kafama dayadım ve tetiği çektim o anda silahın iğnesi kırıldı ve mermide yeterince boşluk oluşmadığı için mermi patlamadı o an şimşekler çaktı kaç milyonda bir ihtimaldir

0|0
    0|0
  • ben yanlız yaşıyorum ailemden ayrı, bir cumartesi gecesi 2-3 gibi uyumak için eve geldim tabancayı sakladığım yerden cıkardım yakın bir yere koymak için sonra tabancaya kitlendim neden ben intihar etmiyorum dedim kendi kendime silahı yavasca aldım kafama dayadım sonra kafama sıktığımı gördüm bir an yere düşüyodum başımdan kanlar akıyordu bir anda korkup irkildim ve kendime geldim artık uyurken yanıma silah vb şeyler koymuyorum.

1|0
    0|0
  • bize gelmiyor o güneş gibi insan. tek dileğim oldu rabbimden. sadece hayırlı bir eş. oda yok :(

1|0
    0|0
  • hayır panpiş

1|0
    0|0
  • hanım teyze iyi misin sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...