Günümü içgüdüsel olarak geçiriyorum ve boş bulunduğum anlarda benliğimin farkına varıyorum bu durum için ne yapılabilir?

Daha açıklayıcı olmak için detaylı anlatmaya çalışacağım ilgilenen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Örneğin bazı günler yorgunluk veya dalgınlıktan mıdır bilemiyorum filmmiş gibi içgüdüsel olarak olayları yaşıyorum fakat sonradan içimden benliğimle yüzleşiyorum uyanmış gibi hı bunu şu an ben yaşıyorum şeklinde küçük bir aydınlanma denilebilir. Tabi bu tutarsız davranmak bir durum gibi değil daha ziyade uyku modunda olmak gibi. Yani olaylara normal zamanda verilecek tepkiden daha tepkisiz davranmak şeklinde bir durum. Komik fakat bu olayın özünü merak ediyorum bilincin açıklık derecesiyle mi ilgili acaba yapılması gerekeni bilen ya da demek istediğimi anlayabilenler cevaplarsa çok sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İcinde bulundugun durumun farkindasin yani bilincin o an filmmis gbi yaşadığını dusunebiliyormu? Cnku ani yasarken zaman zaman bende sanki ruyadaymisim gbi hissediyrm ama olaylarda ayni zamanda anlik tepki verebiliyorum daha cok bilincalti rüyayı ontrol etme seklinde.

0|0
    0|0
    • Kontrol etme seklinde

• Dikkat eksikliğin ve duzensiz uykularin varsa bu durumu aciklar yaptigin ise iyi odaklanıp seni zinde tutacak sporunu yaparsan günlük 30 dklik yuruyus bol oksijen temiz ve duzEnli uykularla durumu dueltebilirsn

• Tesekkurler eig icin

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...