Ruhum daralıyor.. Saçma sapan bir ikilemdeyim?

Arkadaşlar askerim ve bu mesleği kendim isteyerek seçtim. Açıkçası hiç pişman olmadım. Doğuya gelirken de kendi isteğimle geldim. Bulunduğum yerde akşam 7 deyince herkes evlerine çekilir. Işıklar söner ve asker polis olsun o saatte görevde olmayanların hepsi evlerine çekilir malum dışarısı tehlikeli. Yaklaşık bir ay memlekete izine gittim gerçi Türkiye' nin her yeri bizim memleketimiz. Akşam saat 23.00 sıraları herkes dışarıda rahat rahat geziyor. İsteyen istediği yere gidiyor. Tuhaf oldum anlayacağınız. Evet fedakarlık isteyen bir meslekte çalışıyoruz ama neyin fedakarlığı bu.. İnanın zor bir durum film, dizi, tv programları hiç birini izlemiyorum yoksa ruhum daralıyor. Olduğum yerde hala kışı yaşarken insanların gezip tozmasını kıskanıyorum. Zaten yurtları büyümüşüm yurt hayatını yaşayan varsa bilir akşam 6 7 olunca dışarı çıkamazsın (lisede devlet yurtlarından yibolardan bahsediorum) sivil bir üniversitede okumadım. Zaman benim için hep bir hapis hayatı gbi geçtiğinden kız arkadaşım da olmadı. Ben ne zaman normal bir insan gibi yaşayacağım gerçekten merak ediyorum?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin hakkini biz odeyemeyiz. kahramansiniz bence siz yani bizim gibi bos bos cene vidi vidi yapip igrenc diziler seyretcegine vatanini korudugun icin hergun sana sevap yaziliyor ve dualrimiZ sizinle.. bu kisacik hayat bir sekilde geciyor sacma sapab ama siz bir neden ugruna ordasiniz cok karekterli bir meslek.. sunu merak ettim tatil gunleriniz evde oldugunuz gunler olmuyor mu nerde kaliyorsun?

0|0
    0|0
    • Oluyor. Ama evden yine çıkamıyorsun. Sürekli evde kalmakta hapis hayatı gibi.. Evde kaldığın zaman da dinleniyosun zaten gecenin ya da günün yorgunluğunu atıyorsun..

• Allah kolaylik versin sen orda onun skntisini cekiyorsun bizde burda baska seylerin skntisini yani Allah buyuk dert vermesin yapcak birsey yok ama haklisin tabi

• Amin..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...