Biliyorum çok günah ama onu ben hakediyorum?

2 yıldır sevdigim çocugun şu an sevgilisi var ve ikisini ayırmak istiyorum biliyorum günah ama başka çarem yok

1|1
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• #ZALİM! Senin ALLAHIN Yok mu?

Hem Melek Hem de Şeytan Seven ve Nefret Eden Aynı İnsan Kimsin Sen?
    Sen Bu Hayat Oyununda Zalim Bir Yürek Sen Mutluluk Masalında Kara Bir Melek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayirma istegi takintililiktan dolayi olur. Temelinde sevgi yatmaz. Bunu farketmek gerek. Senden gideni avucunun icinde tutmaya calisma. Simdikini ayirsan bile ömür boyu engel olamazsin elbet birini cok sevip ilerde evlenicek. Sen kendime en az hasari vererek nasil atlatirim diye düşünmelisin. Cocugu geçtim kizin ne suçu var. Eger sana biri haksizlik yapmissa bu bitek cocugun sucudur. Bende onu ben hakediyorum dedim ve gitti. Baskasiyla olursada Allah mutlu etsin. Seviyoruz ama yapicak bisey yok. Zorla bir kalpte olmaya calismak hem cabalayana zarar hemde karsindakine. Birak kim kiminle olmak istiyorsa onunla olsun. Eger onda iz birakmissan zaten ilerde sana döner. Ama bir önem vermemisse sana sadece sinir edersin karsindakini ve bu nefrete dönüşür. Zamanla senden nefret eder. Neyi istedigine karar ver. Ama insallah pisman olup geri doner sana. Gelmiyorsada yolun açık olsun diyip birak bu işi :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Bunlar boş işler salla gitsin

0|0
    0|0
  • Diyelim ki ayırabilidin.. Onu elde edebileceğin ne malum? Kendine çok güvenme ha bide yuva yıkanın yuvası olmaz sözünü duymuşsundur kesin ;)

0|0
    0|0
    • güzelim öyle canım yanıyorki başka çarem yok herşeyin farkındayım ben

• Gerçekten merak ediyorum nasıl ayırmayi düşünüyorsun?

• aklıma kötü kötü şeyler geliyor kızın hayatını karartmak gibi

• bu nasıl bir düşünce. o zaman nasıl bir insana dönüşeneceğini düşün. bence sen hiç bir şey haketmiorsun. o kızın yerinde sen de olabilirdin.

0|0
    0|0
  • Ayıramazsın

0|0
    0|0
  • ayırma kızım mutlu olamazsın asla bekle sabret nasibinde varsa zaten ayrılır gelir sana. araya girme

0|0
    0|0
  • Senin gibi yellozlardan ne çektik 😂😂

0|0
    0|0
    • sevdigimi alan yelloz degilmi kız fatmaa :D

• Yuva yikanin yuvasi olmazmis unutma

0|0
    0|0
  • İnan bende öyle düşünüyorum onu benden daha çok kimse sevemez.

0|0
    0|0
    • :( ölelim ya biz

• @GüzelKardeşim Ben dokunamadan bile 4 yıl sonra ilk defa bu yıl gördüm Allah'a dua etmiştim rabbim imkansız gördüğüm şeyi 1 hafta içinde gerçekleştirdi 4 yıl sonra gördüm tekrar buluştuk kolumuz bir birine değince geri çekiliyorduk.

• kızın hayatını karartmak demşsin nasıl bir insansın sen

0|0
    0|0
  • Benim durumda seninkiyle ayni gibi. Ama ben Yaradan a biraktim. Eğer sen onlara ayirisan sende kavusamazsin sevdiğine. 😐😕

0|1
    0|0
Yükleniyor...