Yalnız yaşayan insanlara neler tavsiye edersiniz?

Nasıl bir evde yaşamalı? Nasıl bir ev ortamı olmalı? Evde nelerle uğraşmalı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok eşya doldurma ve kimseye yalnız olduğunu söyleme.
    kullanmak isteyen arkadaş çok oluyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kendimi anlatayım. 2+1 evim var. Bir oda küçük ve kütüphane olarak kullanıyorum. 4 duvar kitaplık köşede masa, sandalye ve yerde minderler var. Salon sürekli oturduğum yer. Bir tv ünitesi 55" tv, yerde 2 metre bir halı, birde koltuk takımı var. Duvarlarda da bir kaç fotoğraf ve süs var. 1-2 süs eşyası da tv ünitesinde var. Yatak odasında bir dolap ve yatağım var. Mutfakta da bir masa ve mutfak malzemeleri. Oldukça sade, şirin ve basit bir yapısı var. Yalnız yaşayan biri için ideal.

1|1
    0|0
  • Maddi durumu sarsmayacak bir ew.. Az eşya, az insan.. (, mümkünse ewde bir yasam alani ( balkon , teras , yahut bahce )

1|0
    0|0
  • Kendi istediği gibi.

1|0
    0|0
  • Eve kedi al

1|0
    0|0
  • Sessiz sakin, hayvanların olduğu falan

1|0
    0|0
  • Yalnız yaşamak zor ua

3|0
    0|0
  • Bol bol kitap okusun, Bol bol düşünsün, Bol bol geçmişini öğrensin ve geleceğini aydınlatsın, İlim ve İrfan yolundan ayrılmasın., Dinini araştırsın öğrensin doğrusunu yanlışını ayırt etsin. Anne-Baba doğumlu müslüman olup müslümanım diye gezmesin. Sözde müslümanlar gibi Atasına sövmesin. İlah gibi davranmasın. Bu kadar tavsiyelerim. İmla ve yazım hataları için üzgünüm

0|0
    0|0
  • Bende yalnız yaşıyorum öncelikle sabır tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Öğrenci evi mi

1|0
    0|0
  • ben de yanlızım ama kendım ıstıyorum calıstıgım yerde ınsalarla konusmam fazla ısımı yapar gecerım ıstende eve gelır muzık kıtap dınlerm telefonla ugrasır face caps felan okurum vıdeo ızlerm ınsanlar kacıyorm ve cok guzel onerım ınsanlar can sıkıyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Küçük bir ev olsun ama ev arkadaşı olsun yanında yanlız yaşamak zor

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...