Düşüncelerinizi merak ediyorum o yüzden soruyorum sizce?

Bir çok pembe rumuzlu üye üstüne alınacak bana karsı bir sinir ortaya çıkacak ama sizce günümüzde ki kızlar sizce iyi birer eş iyi birer anne olabilirler mi görüyorum ve duyuyorum günümüz kızları artık okadar azmış durumlardakiler geleceklerini ailelerini düşünmeden neredeyse herkese açık kapı bırakıyorlar aşırı samimi oluyorlar ilerisini anlayın işte her türlü haltı yiyen günümüz kızlarımızı ileride iyi birer eş ve anne olarak görebiliyor musun vede iyi bir nesil yetiştereceklerine bu durum aynı zamanda erkekler içinde geçer aynısı kızlarada soruyorum günümüzün erkekleri iyi birer eş baba aile reisi olabilecek potansiyelleri var mı

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın sonuçta herşey ortada. Genellememek gerekir ama saygı sevgi ahlak bunlara kimse değer vermiyor. Herkes çok fazla geniş. Ve açık konuşulması gerekirse böyle bir dünyaya ben şahsen bir çocuk getirmek istemiyorum.

0|1
    0|0
    • yani insanların halini gördükçe gelece hiç umutla bakmıyorum ve hiçte iyi bir gelecek göremiyorum

• Katılıyorum.. Gelecek gelecek mi orası da ayrı konu zaten

• yapılacak birşey olmalı diye düşünüyorum ama içinden çıkamıyorum herşeyi düzeltmek çok ama çok zor neredeyse ütopya durumunda herşeyi değiştirmek

Kızlar Ne Diyor 1

• Telefonla sevişen çiftlerden ne baba ne anne olamaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Burada ki pembe rumuzlu kadınların sana verdiği izlenimden, tüm kadınlara karşı bir önyargı beslememelisin. Keza hemcinslerimizde ki sapıklık, sapkınılık görüyoruz ki daha fazla... Allah, karşımıza hayırlı kişileri çıkarsın.

0|1
    0|0
    • yok sadece buradakiler için demiyorum gerçek hayatta gördüklerim üzerinden yazdım burdakileri n bıraktıkları izlenimlere bakar isek ölelim biz o zaman

Yükleniyor...