Hayatta İstediğim Herşey Var Güzel Bir Motorum Evim Üniversite Okuyorum Yinede Mutlu Olamıyorum Yinede Mutsuz oluyorum?

Mutsuzluğu Nasıl Kaldırabilirim Üzerimden... Kimseyi sevemiyorum zaten.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• önyargılarından kurtulup daha farklı şeylere odaklanmalısın. Pozitif düşünerek insanlara daha samimi yaklaş

0|1
    0|0
    • Gereksizin birinden darbe yedim zamanında ondan beri kimseye yaklaşamıyorum.

• Huzur islamdadir

0|1
    0|0
  • Mutlu olmak için para hiçtir belki gerekirse kariyer bile hiçtir. mutlu olmak için sevmen lazım, insanları doğayı herkesi sevmen gerek bak sen kendin diyorsun kimseyi sevmiyorum, diye mutluluk sevmekle başlar sende sev

0|1
    0|0
    • Senin gibi pozitif olsam pozitif bilimlerde okurdum :D :) Aslında önyargılar bide çok sevdiğim bir insandan darbe yedim yani karşılıksız aşk. ondan beri kimseyi sevemiyorum

• Bir sevgilin oldugunda ondan hoşlandığında sevdiğinde hayat daha güzel gelir gözüne madem aşamayacağın başka sorunlar yok. Aşık olacağın ya da en azından hoşlanacağın birisine denk gel. Beki senin elindedir.

0|0
    0|0
    • Önüme gelenle çıkmadığım için genelde bunlar oluyor genelde geleceğe yönelik.. evliliğe felan.

• kendini beğenmek güzel ya da yakısıklı hissetmek çok önemli emin ol. sadece dış görünüş de değil. özelliklerini de kaliteleştirmen gerek. bu senin elinde

• Kesinlikle haklısınız teşekkür ederim :D :)

• Risalei nur oku ben de senin gibiydim. Hakkını vererek okursan iyi gelecek bir kitaptır.

0|1
    0|0
    • Risaleyi nuru okuyorum arada hakkını vererek sorun o değil ki sorun yalnızlık insan istiyor ki gözüyle gülecek biri olsun gülümsesin sana.

• Al benden de o kadar :Dbizim sınıfta çocuk ve namazlarda karşılaşıyoruz. çocuk kızlara bakmıyor. Ama isin kotusu bana da bakmıyor:D

• Aynı kaderi yaşıyoruz :D

• Allah la iç içe ol biraz dine yönel belki mutlu olursun

0|1
    0|0
    • Allahla iç içeyim zaten gene aynı..

• Olalım sevdim zaten muhabbetini :D

• Takip isteği yolla konuşuruz kanka. d :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...