Türkiyede neden kadın ve erkek eşitliği yok?

Türkiyede neden kadın ve erkek eşitliği yok?Avrupalı kadınlar türk erkeklerine bayılıyorken bizim kızlarımız neden yüz vermiyor anlayamıyorum ne biçim bir ülkede yaşıyoruz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım, Türk erkeğinin abazanlığı yüzünden bu durumdayız. Kızları balon gibi şişirip arkadaşlarının yanında delikanlı kızın yanında pelikanlı oluyorsan bir terslik vardır. Sevgilim yabancı doğru düzgün hesap ödediğimi hatırlamıyorum mutlaka kendi yediğini ödemeye çalışıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kim. bayılıyor size kulaktan dolma bilgilerle gelmeyin tek hoslarina giden sey hesabi sizin odemeniz! Hadi eyvallah

0|0
    0|0
    • al işte bende bundan bahsediyorum Kezban

• Davulun sesi uzaktan hos gelir mesela onlar turkce konusmaya calisirken bize cok tatli gelir ama biz ingilizce konusmaya calisirken boyle aciz gibi dururuz psikolojik bir sey

• Hadi bayan yaylanınız,
      Zaten yapılan da bu,
      0-11 yaşa kadar aşırı gevşek varsa baba sorunları 12-18 e kadar çok sıkı devreler yanıyor, o viledaya şu konan dönemde...
      Bıkkın kız yaşamı erkekten emerek yaşama çabasına giriyor , katacak bir şey i olmayınca katmadan alma hedefi ile yaşama atılıyor, yüksek ihtimalle evlenilip sahipleniliyor.
      Dışarıda yoğun din ve baskı olmayınca erkek kılıklı yetişen yabancı Türk kızı na göre tabii daha alımlı olur İtalya Arjantin ve öteki agresif erkekleri ile meşhur şehirler cinsel baskilayici kulturlerinden temel alır ki yine bizim aynasiz dizi prenseslerimize yetsemezler
      (Sorgulama çabasına girme kardeşim var, iki kız ile de muhabbet ettim farkı kökten , onlar için erkek bir insan öncelikle)

Erkekler Ne Diyor 1

• aile baskisi kultur sosyal medya vesaire hepsinin bir onemli rol aliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...