Aslında biri diğerine göre bir tık önde olsa da çocukken bu soruya hep ikiside diyordum sanki yanımda ikisinden biri varda onu soylemeyince üzülecek diye düşünürdüm 😃😃 Sizin için anne mi daha önde baba mı?

• Anne
    44% (14)48% (15)46% (29)Oy Ver
  • Baba
    16% (5)10% (3)13% (8)Oy Ver
  • İkiside
    40% (13)42% (13)41% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İkiside benim için çok değerli insanlar ikisi içinde bu hayatta çok şeyden vazgeçebilirim hayatta en değerli varlıklarım diyebilirim ama anlaşma daha yakınlık konusuna gelirsek annemle daha iyi anlaşırım daha yakınım diyebilirim onlar içinde ben çok değerliyim bunu biliyorum hissettiriyorlar Allah ikisinide başımdan eksik etmesin. Babamla hayata bakışımız zıt yaşayış tarzımız görüşlerimiz vs o Fenerbahçeli ben Galatasaray o solcu ben malum yani zıtız ama çok seviyorum her ikisinide :)

1|0
    0|0
  • Anne tektir, birdir, kutsaldir.

1|0
    0|0
  • Anne..

1|0
    0|0
  • ikiside

1|0
    0|0
  • Üç kez sorulur önce annenimi babanımı birincide anne ikincide yine anne üçüncüde baba. erkek olmama rağmen annedir çünki cennet Annelerin ayakları altındadır der peygamberimiz s. a. v.

1|0
    0|0
  • Annem için canımı veririm.

1|0
    0|0
  • La şu sorudan çocukken bıkmıştım yine karşıma çıktı :/

1|0
    0|0
  • babaa

1|0
    0|0
  • annemm

1|0
    0|0
  • Anne

1|0
    0|0
  • Baba

1|0
    0|0
  • İkisi de

1|0
    0|0
  • Anneler cennet onların ayakları altında

1|0
    0|0
  • Saçma bir anket olmuş kusura bakma.

0|0
    0|0
  • 2sindende nefret ediyorum. Kralı gelsin diyeceğim ama kral zaten benim. Tekkral The king.

0|0
    0|0
    • 😮 nedenn?

• Tabi senin ozelin ne yasadigini ne hissetigini bilemem ama arkadaslarimdan biri yetim babasinin yuzunu bile hatirlamiyor bunun icin cok uzulyr ve agliyr yani dedigim gibi ne yasadigini bilemem ama ne zaman olecegimizi bilmiyoruz kisa hayat sen yinede anneni babani uzme onlar seni cok uzmuslerdir belki ama sen yinede onlara sirtini donme

• Benim için şu dünyada bir babaannem var o da ölürse dünya yansın umurumda olmaz.

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...