Yaa bazen böyle çileden çıkıyorum ?

yaa bazen böyle çileden çıkıyorum Şu an çıkmış durumdayim kendinizi nasıl sakinleştiriyorsunuz baska bir düsün demeyin sinirden onuda düşüne miyom allahım sabır ver siz ne yaparsınız böyle durumlarda

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kafanı dağıt kafanı aç sevdiğin müzikleri al bir çikolata ye :)

0|1
    0|0
    • çikolata yiyom Şu an sorulara cevap yazıyom çünkü gercekten öfkeyle kalkan zararla otuyor

• haklısın.. Bende çok sinirliyim şu sıra geliyolar üzerime =)

En İyi Erkek Görüşü

• Sinirlendiğin zaman hiçbir şey yapmadan direk dışarı çık biraz dolaş. Yarım saat sonra geri dön. Aslında çok kızdığın şeyin o kadarda aşırı sinirlenicek bir şey olmadığını anlıyor insan. Daha mantıklı bir bakış açısıyla olaylara yaklaşılıyor. Hepimizin hayatında bir anlık sinirle yaptığımız ama 10-20 dk sonra çok pişman olduğumuz birçok şey mevcuttur. Allah böyle pişmanlıklara düşürmesin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendi kendime konuşurum çok sinirliysem yastık falan tekmeler yumruklarım :D Bunları yaptıktan sonra hareketli şarkılar dinler kafa dağıtırım. Eğer sinirin en üst seviyesindeysem yastık ya da kum torbası tekmelemek ve ağlamak çok rahatlatıyo :)

0|1
    0|0
  • Angaranin baglarini açar oynarim

0|0
    0|0
  • Küfür ederimm

0|0
    0|0
  • Anca ağlayarak sakinlesiyorum. Başka türlü olmuyor. Bulursan bir çözüm bana da söyle. Genelde hep çileden çıkmış bir halde oluyorum çünkü.

0|0
    0|0
    • yaa zaten elimden bir şey gelmediği zaman bende ağlıyorum ama Şu an o durumda değilim aama Şu an sabır çekiyom

• beni mutlu eden şeyleri mesela çok gerildiğim de bira alıyorum birkaç tane rahatliyorum odada parti yapıyorum kendi kendime bide sevdiğim müZiği açiyorum dene iyi oluyor

0|0
    0|0
  • Bardak firlatirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Türk herzaman soğukkanlı olmalı öyle hemen barut gibi parlamamalı. Öfkeyle kalan zararla oturur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...