Üniversitede sevgili bulamayanlar geri kalan hayatı tek mı yaşıyormuş?

Gizli Üye
Geçen hafta annemin arkadaşları ve kızları geldi. Yani birden fazla büyük ve üniversiteli genç kızla bir aradaydım. Ben şu sınava hazırlanıyorum ve konuşmaları biraz garip geldi. Doğru mu siz söyleyeceksiniz...
Üniversiteye başlayınca kısa zamanda insanlar sevgili edinmeye başlıyor ve eğer başta birini bulamayınca daha sonra düzgün birini bulmak baya zor oluyormuş. Çevremde 25-30 arası evlenen birden fazla kişi var. Ünide sevgili olmayıp sonradan tanışan... Bu görüşü hem haklı buldum hem de sona gerçekten iyi olmayanların kaldığı fikride mantıksız gelmedi. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu arada ben evlenmeyi düşünmüyorum plan yaptığımı sanmayın.
Üniversitede sevgili bulamayanlar geri kalan hayatı tek mı yaşıyormuş?