22 yaşında üniversiteye başlamak kötü bir durum mu?

Pdr 2. sınıfı bırakıp Odtü psikolojiye veya Ankara Hukuk'a başlayacağım. Yaşıtlarım üniversiteden mezun olup işe başlamış olacaklar. Moralim bozulmuş. Peki, bunun avantajları nedir sizce?

Güncellemeler:
-Değer mi sizce?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumu anlayamıyorum gerçekten, ben ikinci üniversiteyi okuyorum ve hiç bir sorun yaşamıyorum. Evet bazen hayata geç kalmışım gibi hissediyor olabilirim, ama sonra düşünüyorum neye geç kalmış olabilirim ki, iş sahibi olanlar, evlenenler artık durağan bir hayatın içine giriyorlar, dolayısıyla önce ya da sonra o durağanlığa ulaşınca kaybı olmadığını görecektir insan, bence tabii. Bu durumda hayata ekstradan tatlandırıcı eklemektir tekrar okumak bence.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo her gün pişman olacağına bir gün pişman olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iki harika seçenek var önünde. pdr mezunu yaşıtların hala atama beklerken sen kariyerini kararlı biçimde yükseltiyor olacaksın.

abim 23 yaşında tarih bölümünü bırakıp hukuk fakültesine girdi. evet hayata biraz geç başladı ama inan o ara çabuk kapatılıyor, şimdi gayet güzel bir hayatı var.

0|0
    0|0
  • Evli barklı insanlar okuyorlar ne geçi hem Hukuk diyorsun çok iyi benim 26 yaşındaki arkadaşım 3 yıldır ona hazırlanıyor da geç olduğunu düşünmüyor. Çok iyi olur bence hiç kafana takma.

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Sınıfımda 30 yaşlarında kişiler var. Lise değil üniversite

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• diğer sınıftakilerden büyük olmak :)

0|0
    0|0
  • 17 yaşımda başladım, 10.5 senede bitirdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...