Sevdikleriniz sizi kırınca ne yapıyorsunuz😔😔😔?

Sevdikleriniz sizi kırınca, üzünce ne yapıyorsunuz? Sevdiğiniz olduğu için kızamıyorsunuz da..

0|0
25|2

En İyi Kız Görüşü

• Uzun zamandır kıran yokki ne yaptığımı unuttum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 2

• Sabrediyorum sadece. Ve zamani gelince sarilmak istiyoruum ama sarilamiyorum uzakda oldugu icin. Evet kizsamda sadece 5 dakka. Kusmek 5-10 dakka suruyo. Bide ona ihtiyacim var ona bir nefes gibi. Ve insan nefes alamyi birakirmi , o benim kalbim ya. İnsan kalb atisindan vazgecermi. Kirsada uzsede ben istiyorum onu. Kirilmasinida biliyo gonlumu Almasinida. Bazen uzmek gibi seyler yapiyorum. Bazen bazi seylere izin istemesini istiyorum ama kirdigmi biliyorum. Ya ben biliyor musunuz ne istiyorm kirsakda kussekde uzulsekde beraber olalim. Kirilmagim sadece 5 dakka. Bisey diyim bakin. Siz gunes sizi yakdigi icin , denz bogdugu icin , ates yakdigi icin , ondan vazgecer misiniz? Olmazsa olmaz farkli bisey. İnsallah benim gibi Allah sizede olmazsa olmaz nasib etsin. Kirilmak neci be bir gulsu yeter acimi unutturmaya. Bir gulusu yeter zaten gunun yorgunlugunu atmaya. Bir gulusu yeter zaten gok yuzundeki dumani kaldirmaya. Ya ne yaparsa yapsin, kirsin beni , kusdursun ben boyle seviyorum ,. trip attsin bana kizsin sinirlensin yinede kalbim ruhum herseyim onun :D

0|2
    0|0
  • Her insan gibi üzülürüz ya. Ama ben ağzıma geleni söylerim , sonra pişman olurum o ayrı tabi..

0|1
    0|0
Yükleniyor...