Böylesine ne yapmak lazım?

arkadaslar bir kız var arkadasım gerçi arkadas demek ne kadar dogru olur boylesıne bilmiyorum. arada takıldığım bir kız var diyim. her neyse bu kız sadece ikimiz takıldığımızda süper bir arkadas süper bir dost gibi davranıyor. ama sevgilisi yanımızda olup 3 ümüz takılırken birden hareketleri değişiyor. bana laf falan sokmaya calısıyor, gülüyor vs. sonra sevgilisinin erkek bir tanıdığı da yanımızdaydı. o bana olumsuz bir eleştiri yaptı. gerçi ben cevabını verdim ama kız da ona katıldı güldü falan en başta. ama sevgilisi olmayınca adam gibi adam sanki görmeniz lazım. melek adeta. sizce ne yapmak lazım bu kıza? böylesine ne yapmalı sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Böylesini vur tekmeyi gitsin boşver

0|0
    0|0
    • bende öyle yaptım vurdum tekmeyi ama sinir de oluyorum hala bir taraftan hala

• aynen öyle inanmak başarmanın yarısıdır :)

• Ben zaten hep yarılarda kalıyorum, hayatım yarı

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisinden seni kıskanıyor arkadaşına seni yerden yere vurdurup gülmüş kıskançlık yani

0|0
    0|0
    • sevgilisi beni kendisiyle kıyaslayıp beni daha çok beğenecek diye korktu ondan kıskandı yazık ya aşağılık kompleksi var kızda

• umursama oyle durumlarda sen de onu boz hele sewglsnin yaninda uygula kmle kasik attiqini ogrensn :D

• yol verdim zaten canım gerek kalmadı artık ama yine de aklıma gelince sinir oluyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• kızım sen var ya tam bir G. T sün de yol ver o kıza :D

0|0
    0|0
    • yol verdim zaten ama hala aklıma gelince sinir oluyorum

• parmak at

0|0
    0|0
  • Seni deligibi kıskanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0