Ölüm anını hemen şu an yaşamayı sonra da ötesini görmeyi ister miydiniz? Yoksa hayata çok mu bağlısınız?

• Ölmek istiyorum
    39% (9)50% (6)43% (15)Oy Ver
  • Ölmek istemiyorum
    61% (14)50% (6)57% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Cenneti garantilemiş olsam bir saniye durmayacagimi biliyorum :) Ama garanti olmayınca yaşamak en iyisi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Òlum iyi ki de sormadan geliyor. Yoksa hazir olacagimiz yok. Ben de ahirete inandigim icin hesaba hazir degilim 😞

0|1
    0|0
  • Amellerimin biraz da olsa beni kurtaracağını bilsem şu an isterdim... ama bir kişiye bile kelimei şehadet getirtmeden ölmek.. ürkütücü geliyor..

0|1
    0|0
  • Valla hayat kabak tadı vermeye başladı, şu an ölsem fena olmazdı hani.

0|0
    0|0
  • Allah ın gücüne gitmesin bazen istiyodum

0|1
    0|0
  • istemiyorum *-*

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • bilemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• istedim ama kollarımda ölen bir kızın son sözleri sebebiyle ona söz verdiğim için bunu yapamıyorum
    sözler aşağıdaki gibiydi.
    "sen benim yapamadıklarımı yaparak benim için yaşa ve beni unutma"

0|1
    0|0
  • istemiyorumu oyladım istiyorum diyenler bir ölür gibi olsunlar bakayım ölmemek için yapmayacakları kalıyor mu

0|1
    0|0
    • Şehit olma durumuyla baş başa kalmadan kendini şehit olmak için herşeyi yapacak kadar yüce bir insan görecek kadar kibirli olmak benim anlayamayacağım bir şey evet.

• sen şehit olmak için canımı veririm vayy be ne fedakar asil bir insanım diye düşünmeye devam et benimle muhattab olma artık çünkü bu anlayışta biriyle muhattab olarak kendimi küçülttüğümü düşünüyorum.

• Daha planlarım var :)

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|0
  • acelem yok. ölümden kaçış da yok.

0|0
    0|0
  • isteriz bubaa

0|0
    0|0
  • Madem birgün öleceğim, niye bunu erkene çekeyim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...