Beyler, bölümden bir kiz arkadaşınıza sarılmak istemeniz ve bunu söylemekteki mantik ne?

Lütfen okuyun, lutfen.
Ne ara, nasil, niye ben bu insanla konuşmaya başladım bilmiyorum! "evlenmek istediğin kişi nasıl biri?" gibi sorular soruyordu hep. Yanlış anlaşılmış birisi tarafindan onun duygu somurulugu ile yanlis anlama derdi hep.
Namaz kılmaya başlamış. Sevgili yapmadan zamani gelince evlenecekmiş. Yani benim anlattığım seyler sonunda kendine bir değişim yaptı. "Senle konusa konusa sen gibi oldum." dedi.
Ayriyeten ben ondan 2 yaş büyüğüm. Kardeşim diye bastırdım artık. O da kardeşim diyor ama bir erkekle yakınlığımda suratı düşüyor. Cok sinirlendim artık!
bir ara sevgili yaptı. Kıza"bu benim kardeşim. Zorlasak da aramizda bir şey olmaz" diyerek fotoğrafımı göstermiş bana sormadan. Ne alaka ki kıza beni gosteriyorsun!
Daha sonra da beni görünce sarılıp, bir yere götürüp dertlesmek istiyormuş ve bunu bana söyledi. Zaten okulda yüzüne doğru düzgün bakmıyorum. Bu çocuk ne demek istiyor?(!)

Güncellemeler:
Niye sarilmak ister bir erkek? Bir okuyan cikmaz mi?
Bir erkek niçin sarılmak ister? 1 kişi umursadı beni ya kimse yok muuuuuuuuu?

0|0
01

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk seni seviyor işte bunda neyi anlamıyosun ki? Sevmiyor olsa bile seni savrulduğunda kıyısına vurabileceği bir liman olarak görüyor

0|0
    0|0
    • nasıl liman? yedekte bekleyen mıyım yani?

• Güzel baktığımı farkettiğin için güzel düşünüyorsun 😊

• Hahahah :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...